Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ja u zaru  u zivotu nisam usla [emoji3]
 
lepo haljince, opustencija. 
juche ushla opet u delti, u okviru nekih, khm, research activities [emoji38]ol:

ja ne razumem shta je ono, ko je ciljna grupa, sve izgleda kao da je ispalo s kamiona ne u moldaviji, nego i transnistriji :isuse:

potpuno razumem kako kupujete onlajn, uzivo je sve apsolutno nekupljivo. pluz to vashe ni nema. al bio je kycni shlafrok od 5 iljada, zamalo da uzmem kevi i padnem kao zrtva porodichnog nasilja. necu vishe ici natu stranu™ :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
1 hour ago, nera said:

 

Ako budes u raspolozenju uslikaj haljinu sa kaisem kako ti stoji 🙂 meni slabo radi masta za haljine sa slika a verujem da moze sjajno da izgleda

 

Meni baš radi mašta, ali svejedno htedoh da predložim.

A i ti bi mogla primerom da pokažeš.

Link to comment
6 hours ago, nera said:

Da se i ja pohvalim, nahvatah ovu haljinu na yard sale kod drugarice, nikad nosena :)

 

 

FAE120A0-2937-4007-8FE5-5C701B5B8966.jpeg

 

 

this is sexy :) I like it i to bez kaisa.  ova po prirodi kroja ima struk

Link to comment
  • 2 weeks later...

danas sam na sorc, majicu i slape iz zezanja probala jedan najobicniji crni vuneni kaput iz max&co i to je bilo to, saliven, siven za mene, to sam ja i niko drugi. onda sam ga skinula posto je ipak 30 stepeni. a jebemu sve, nikad nije dovoljno. 

Link to comment
28 minutes ago, darling said:

naravno da je novosezonski i da je 350 eura, kaput pobegulja. ne znam zasto onlajn nema crnog, posto je crni d kaput :)

najviše mi se sviđaju ove crvene tihotapke koje idu uz zeleni kaput :D

 

nego, jeste pisale o ovom sajtu newchic.com?... juče mi je iskočio među reklamama... miriše na aliexpress ali ima fenomenalnih haljina za 20, 30 dolara, bar po mom ukusu. piše da šalju u srbiju

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...