Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

u onom satro trznom centru preko puta etfa otvorena nedavno radnjica u kojoj ima turske i italijanske robe, ko i svuda. al ta zena sto bira, ima odlican ukus, i unosi lepe haljine u radnju, od dobrih materijala, odlicnih krojeva. haljine su oko tri hiljade. videla sam neke divne dugacke pamucne, al nije bilo u bojama koje meni stoje (mekani pamuk sa sjajnim zvezdicama, ko za merilina :))

kako se zove radnja, nemam pojma. izlog je u bulevaru, ulaz iz bulevara, ima radnja irene grahovac, pa u smeru prema kalisu, valjda casovnicar pa taj neugledni butik. dal se zove tri!? tako nesto. sve u svemu, ako si u blizini, udji, pogledaj. 

Link to comment

zene, da vam skrenem paznju na sivu haljinu, vidjam je po zarama i na rasprodaji, slabo se kupuje. al uzivo je bozanstvena, predivan mekani pamuk, divna boja, i stoji sto puta bolje nego ovoj saragi sto se slikala. nek vas ne mrzi da je probate, nas nekoliko razlicite gradje je ima, i svakoj stoji dobro na svoj nacin, super je i s velikim i s malim sisama, a najbolja je kad covek pocrni. inace, sve koje smo kupile, a ima nas i velikih i malih, i mrsavih i debelih, sve smo kupile s :D

 

 

https://www.zara.com/rs/en/dress-with-belt-p04873184.html?v1=11396040&v2=1295817

Link to comment
2 hours ago, darling said:

zene, da vam skrenem paznju na sivu haljinu, vidjam je po zarama i na rasprodaji, slabo se kupuje. al uzivo je bozanstvena, predivan mekani pamuk, divna boja, i stoji sto puta bolje nego ovoj saragi sto se slikala. nek vas ne mrzi da je probate, nas nekoliko razlicite gradje je ima, i svakoj stoji dobro na svoj nacin, super je i s velikim i s malim sisama, a najbolja je kad covek pocrni. inace, sve koje smo kupile, a ima nas i velikih i malih, i mrsavih i debelih, sve smo kupile s :D

 

 

https://www.zara.com/rs/en/dress-with-belt-p04873184.html?v1=11396040&v2=1295817

To bi mi bila 6. (i slovima šesta) haljina kupljena u junu mesecu. Stvarno mi treba oduzeti novčanik.

Krivim leto, i more, pocrnelo se, obezobrazilo se. Šta drugo da se radi do kupuju haljine...

Hvala za tip

Link to comment

point, prebaci je u bilans za jul, onda ne deluje tako strasno :D i ja sam u fazonu da ce svetom zavladati nestasica haljina i da moram napraviti zalihe za kad dodje to vreme. :D

 

ova je neugledna, kupila sam je preko volje, sivo mi ne stoji, al ajde, dobar je materijal, mogla bi da posluzi, iako nisam znala da je vezem, jos nije bilo ovih slika, cak joj nisam skidala etiketu, kao uvek mogu da je vratim, a onda sam se osuncala i ona je zasijala punim sjajem, i ja u njoj. i svi koji je nose. najvise je volim zato sto je ne peglam, pamucna je, a lepo izgleda neopeglana. moze covek u njoj i u operu i na pijacu. ko bi reko. 

 

 

Link to comment

bila u zari u delti, setila se preporuke, i mislim uzecu, sad sebi il djetetu, nebitno, nek stoji za te pare. a i volimo sivo. nit videh nit nadjoh, tamo sve izgleda kao da je spalo s kamiona, mada su cene skoro pa prihvatljive, ne uchnih nishta :sad:

Link to comment
16 hours ago, gospa buba said:

bila u zari u delti, setila se preporuke, i mislim uzecu, sad sebi il djetetu, nebitno, nek stoji za te pare. a i volimo sivo. nit videh nit nadjoh, tamo sve izgleda kao da je spalo s kamiona, mada su cene skoro pa prihvatljive, ne uchnih nishta :sad:

 

u zari u delti nije rasprodaja nego humanitarni bazar za kojim se poseze samo u situaciji humanitarne katastrofe. iznijeli su prethodnih 15 godina neuspjelih prodaja i to nazvali snizenjem.

Link to comment
On 29.6.2019. at 15:45, darling said:

point, prebaci je u bilans za jul, onda ne deluje tako strasno :D i ja sam u fazonu da ce svetom zavladati nestasica haljina i da moram napraviti zalihe za kad dodje to vreme. :D

ne mogu.:cry:

primila sam najmanju platu na svetu, a pre toga kupila neke sandale koje nisu najjeftinija stvar ikad (krivim @Jumanji).

što sam aljinala - aljinala sam.

 

Link to comment

Sta sam zgresila, gresna mi dusa? [emoji20]

 

Ako su lepe sandale, valjda mi je sve oprosteno [emoji4]

 

Zivele sandale i aljine!

Daj da ih vidimo [emoji4]

 

 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Valkyrie said:

Bukvalno da su je okačili na motku, bolje bi izgledalo.

 

i motka bolje iygleda u toj haljini nego ja.

 

enivej, danasnji ulov, 3 haljine, 1 majica, 50 eura, srecna sam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...