Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

10 hours ago, pbg12345 said:

to da

em ne deluje prakticno, em gadno izgleda

 

ne znam tacno na koje mislis.

 

na extremnom snizenju sam pre par meseci kupila ove (kod mene, u lokalnoj radnji - bile su daaleko jeftinije nego linkovano snizenje). super su i bas slatko izgledaju sa lakiranim noktima (u vatreno crveno/zuto/plavo/itd) i bas bi se slagale uz te tamne haljine. uopste ne bi izgledalo gadno, naprotiv! a i komotne su skroz!

Edited by roksi
Link to comment
4 minutes ago, roksi said:

 

ne znam tacno na koje mislis.

 

na extremnom snizenju sam pre par meseci kupila ove (kod mene, u lokalnoj radnji - bile su daaleko jeftinije nego linkovano snizenje). super su i bas slatko izgledaju sa lakiranim noktima (u vatreno crveno/zuto/plavo/itd) i bas bi se slagale uz te tamne haljine. uopste ne bi izgledalo gadno, naprotiv! a i komotne su skroz!

 

roksi ove tvoje se ne racunaju, deluju ko spartanske na steroidima :) 

Link to comment

:D roksi, imam iste. jedino sto su moje crne. to su, inace, sandale iz kamperove linije za jedrilicare, imali su tim na volvo ousan rejsu, a onda su odatle otisle u komercijalnu liniju. 

 

a mislim da je kod pbga nesto dublje od estetike il puke zabrinutosti da nama zenama bude udobno. sto bih ga sad polegla na kauc, da porazgovaramo uz kafu. pbg, kada su poceli tvoji problemi sa kaisevima :D

 

Edited by darling
Link to comment

Ne znam sad jel pričate o o istom

 

sandales-montantes-denim-sandales-tendan

 

ako su ovo spartanke neb ja tu ništa diro ili ovaj mislim  bih oću reći nije to nešto loše.

 

6 minutes ago, darling said:

 

a mislim da je kod pbga nesto dublje od estetike il puke zabrinutosti da nama zenama bude udobno. sto bih ga sad polegla na kauc, da po razgovaramo uz kafu. pbg, kada su poceli tvoji problemi sa kaisevima :D

 

Na dobrom si tragu i ja sam to nešto analiziro. Kako god okreneš, dal voliš il ne voliš, ravne il štikle, kaiševe il  bez,  bose, lakirane ovake nake nešto dublje i garant neki problem je već u pitanju :D

 

 

Link to comment
1 hour ago, darling said:

a mislim da je kod pbga nesto dublje od estetike il puke zabrinutosti da nama zenama bude udobno. sto bih ga sad polegla na kauc, da porazgovaramo uz kafu. pbg, kada su poceli tvoji problemi sa kaisevima :D

 

ako ga ubedis, javi pliz rezultate seanse :D

 

1 hour ago, maheem said:

Prodje li dan a da ne mislis na jedrenje?

Meni su spartanke :wub: a i te roxijeve su :wub: a i roksi je :wub:

 

hahahha, e vraze :heart:

Link to comment

ja sam imala mamine italijanske,kozne iz 80tih :wub:..samo kozno stoplao i kozni kaisici do pola lista..preudobno,kao da si bosa i obozavala sam ih..ali ja sam njih nosila jos pre 15god.. mnogo pre nego su bile popularne 

jos ih imam,unistene su od silnog nosenja ali sentimenti,sentimenti :wub:

 

 

Link to comment
4 hours ago, roksi said:

 

ne znam tacno na koje mislis.

 

na extremnom snizenju sam pre par meseci kupila ove (kod mene, u lokalnoj radnji - bile su daaleko jeftinije nego linkovano snizenje). super su i bas slatko izgledaju sa lakiranim noktima (u vatreno crveno/zuto/plavo/itd) i bas bi se slagale uz te tamne haljine. uopste ne bi izgledalo gadno, naprotiv! a i komotne su skroz!

nije to to

3 hours ago, darling said:

:D roksi, imam iste. jedino sto su moje crne. to su, inace, sandale iz kamperove linije za jedrilicare, imali su tim na volvo ousan rejsu, a onda su odatle otisle u komercijalnu liniju. 

 

a mislim da je kod pbga nesto dublje od estetike il puke zabrinutosti da nama zenama bude udobno. sto bih ga sad polegla na kauc, da porazgovaramo uz kafu. pbg, kada su poceli tvoji problemi sa kaisevima :D

 

bez secera molim 

2 hours ago, francuski sobar said:

Ne znam sad jel pričate o o istom

 

sandales-montantes-denim-sandales-tendan

 

ako su ovo spartanke neb ja tu ništa diro ili ovaj mislim  bih oću reći nije to nešto loše.

 

Na dobrom si tragu i ja sam to nešto analiziro. Kako god okreneš, dal voliš il ne voliš, ravne il štikle, kaiševe il  bez,  bose, lakirane ovake nake nešto dublje i garant neki problem je već u pitanju :D

 

 

e jbg sad

to je (vise) to, al gde bas nadje ovakav primerak sandala nogu

Link to comment

nisi :laugh:

 

kupih juce haljince sto mi iskakalo medju ads sto pod vasim uticajem sto pod amazon....al ajde... i onako nemam dovoljno haljina i tesko mi je zadovoljiti komfor....treba da stigne uskoro

 

 

 

GRECERELLE Women's Casual Loose Pocket Long Dress Short Sleeve Split Maxi Dress Black M https://www.amazon.com/dp/B071YV6RXD/ref=cm_sw_r_cp_api_i_ovJQCbJPZE5PK

 

ako me ono pozadi bude nerviralo to cu da isecem. ne volim to inace

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...