Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

18 hours ago, nezvanova said:

joj, zeno, blago tebi :D

(ps. cini mi se da si relativno dugo bila na toj restriktivnoj ishrani, svaka cast, bas si karakter!)

 

i dalje sam, samo sto to vise ne dozivljvam ko dijetu, nego ko nacin ishrane, sad jedem tako, i to je to. 

 

18 hours ago, mustang said:

 

a to koja je velicina....jebiga to zavisi od marke. ja idem od xs do large pa ti vidi. od nule do 8! 

 

i ja nosim sve, od xs do xl, al ovo u formalnoj odeci s standardom velicine dosta sam se iznenadila u sta stajem. ne bih to rekla za sebe :) nebitno je, naravno, tek zapazanje...

 

5 hours ago, nisam ja said:

dragica ionako nosi hijab il kako se već zove ta letnja aljina, mada mislim da se hijab odnosi samo na veo. 

 

nikab, ja sam nikabija :D

 

 

 

dobra ova pointina aljina. jos da je crna... :D

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

dakle, zene, gde da kupim hulahopke kvaliteta helanki u smislu gustine tkanja, debljine i izdrzljivosti, a da ipak budu carape? iam jednu kratku haljinu koja odlicno ide na debele hulahopke, al ja ne umem da hodam pristojno, hulahopke spadaju i vide se one crte, i jbga, hulahopke su. a druge strane, kad obucem helanke ne izgleda dobro, jer helanke ne prianjaju, ne rastezu se u duzinu i vode svoju politiku skracivanja nogu jer nemaju stopala. dal postoje helanke koje imitiraju hulahopke, odnosno nesto sto ce mi stisnuti noge i u kojima cu se ja osecati ko da sam u duksi i helankama, a zapravo cu biti u haljinici i carapama? dal uopste da objavim ovo sto se desava u mojoj glavi?! :D

 

Link to comment

Sto se hulahopki an zeneral tice, Goldenpoint su mi najbolje, ali sam kupovala samo do 100 dena, a ti vjerovatno trazis 200. Nemaju savove, stoje postojano, struk je nizi pa se ne ocrtava na haljinama, ne stezu, milina. 

Link to comment

hulahopke? aj pogledacu, ne odem nikad dalje od pamucnog programa za spavanje u ojsou. 

 

morgana, da 200 dena trazim, a u golden point u zivotu nisam usla, odvratan mi je logo :D pogazicu svoje principe i pogledacu kad naletim. tenks. 

 

Link to comment
On 9.12.2018. at 10:01, darling said:

. dal postoje helanke koje imitiraju hulahopke, odnosno nesto sto ce mi stisnuti noge i u kojima cu se ja osecati ko da sam u duksi i helankama, a zapravo cu biti u haljinici i carapama? dal uopste da objavim ovo sto se desava u mojoj glavi?! :D

 

 

 

imaju one helanke sa onim prozudetkom za stopalo ali ne znam gde se to kupuje

 

pantalone-sa-trakama-oko-stopala-moderne

 

Glossy-shiny-black-women-leggings-step-o

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...