Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Ma, to hvatanje za dupe, to ti hendluj, verovatno si bolji od mene u tome. 

Ja b' prvo da vidim pa onda da transcedentno izmeditiram. 

Ne zaboravi,  ja sam onaj što je pokrenuo topik Lepota javnih ličnosti.

:D 

Link to comment
6 hours ago, darling said:

ja videla i probala u bossu u njihovoj linije za siromasne koja se sad zove hugo, haljinu iz snova, stoji mi ko da su krojili za hitlera, znaci ne moz bolje :D

al jbga, skupa. 

 

 

kod nas je 304,16 funti. 

 

majo voli da prica o haljinama skoro ko brus dzener :D

 

Edited by darling
Link to comment

@pt 2.0 haljina je odlicna, savrseno ti stoji.... i ne samo za dupe nego i grud :D...morala sam! 

 

kupi u jos par boja, kajaces se posle. 

 

imam par na preklop ali meni to ne stoji. ko civiluk sam, nekako mi te haljine smanje obline osim ako ne stavim push-up bra, koji vise nemam. 

Link to comment
6 hours ago, darling said:

bujodraze, mnogo bolje bismo se provodili na topiku ruznoca javnih licnosti, pa ti vidi sta mozes da uradis po tom pitanju :D

 

 

 

Bravo. Nema problema, to je lako rešiti, otvoriću takav topik. Samo da smislim odgovarajući uvod.

Sad sam u nekom spidu, kao da sam pijan ili naduvan ( a nisam :dry: ), čim se spustim otvaram Ružnoća topik. A pozvaću i Umberta Eka da nam se pridruži. On je, skriboman jedan, i nelošu knjigu o tome namolao.

Link to comment
34 minutes ago, Katikon said:

Darling, ova hugo haljina je super i meni stoje takve samo krace (bar je nekad tako bilo kad mi je nesto i stajalo) 

Ne znam sto, al na preklop mi nista ne stoji (kaad mi je stajalo) 

 

meni se svidja sto ima tu traku sa crveno-belo-crvenu traku strane, sto bi se reklo, otvara u struku.

inace, svidja mi se i sto su gotovo sve manekenke na zalandu sa recimo diskutabilno lepim (tzv. alternativno lepim) nogama. neke malo krive, neke malo tanke, neke sa malo jacim gleznjevima... sve u svemu, ne bacaju u bedak, nas, sa takodje alternativno lepim listovima :happy:

Edited by nezvanova
Link to comment

znaci, mogu i ja u manekenke zalanda. al da me slikaju bez glave :D

da nema trake bila bi sasvim obicna, traka je cini posebnom. ne sad da puno pratim bosovu modu, al ne bih nikad rekla da je to bos, vise mi pari tomi hilfiger. steta sto nije, bila bi duplo jeftinija :D

joj zene, ne smem da napisem u koji sam broj stala. nezamislivo mi je da sam tolicka...

 

Link to comment

darling moze i slika bez glave :)

ja bih bas volela da vidimo tvoje telo. mozda me i motivise da skocim dva puta dnevno a ne samo da setkam okolo. 

 

a slaba sam. osecam. volela bih da ojacam ali kad bi neko drugi vezbao umesto mene :laugh:

 

a to koja je velicina....jebiga to zavisi od marke. ja idem od xs do large pa ti vidi. od nule do 8! 

Link to comment
12 hours ago, mustang said:

darling moze i slika bez glave :)

ja bih bas volela da vidimo tvoje telo. mozda me i motivise da skocim dva puta dnevno a ne samo da setkam okolo. 

 

a slaba sam. osecam. volela bih da ojacam ali kad bi neko drugi vezbao umesto mene :laugh:

 

a to koja je velicina....jebiga to zavisi od marke. ja idem od xs do large pa ti vidi. od nule do 8! 

:naughty: 

+ jedan

1 minute ago, ivy said:

meni ne radi pt.ov link i ostala sam uskracena za vidjenje haljine

iskopiraj ime haljine i turi ga search sa sajta, burgundy boja i voila!

nema na cemu :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...