Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

kad si vec na tom putu, nemoj ni banane, krompir, grozdje ni smokve :D

 

ja videla dve bele aljine u h&m koji mi se svidjaju. sta mi je s belim ovog leta. 

Link to comment
18 minutes ago, darling said:

kad si vec na tom putu, nemoj ni banane, krompir, grozdje ni smokve :D

 

ja videla dve bele aljine u h&m koji mi se svidjaju. sta mi je s belim ovog leta. 

nista voce, bar 3 nedelje

Link to comment
evo jedna iz gap, mnogo prijatna ima i dzepove, moze telefon i kljucevi od kola da stanu
ED559056-5458-4BA9-B867-D4ABA87A5025.thumb.jpeg.02631c13608708b9262d9b5705776dd9.jpeg
Džepovi! Meni oni cesto fale na (Casual) haljinama, mnoge nisam kupila iz tog razloga. Dobra ti je ova :)
Link to comment
On 28.7.2018. at 17:23, nezvanova said:

da, nemamo jos puno da rabimo ovu temu, uskoro ce cizme, šubare i takoto... 

prošla sam kroz knez pre tri dana, u onom butiku u palati albanija, u izlogu sve lutke u kaputima, piše nova kolekcija... svi su digli ruke od ovog leta. 

Link to comment
Just now, slepa živana said:

prošla sam kroz knez pre tri dana, u onom butiku u palati albanija, u izlogu sve lutke u kaputima, piše nova kolekcija... svi su digli ruke od ovog leta. 

nije nego moraju da stignu da izloze prolecnu kolekciju u decembru, kuca im satic kapitalistichki :hihi:

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

nije nego moraju da stignu da izloze prolecnu kolekciju u decembru, kuca im satic kapitalistichki :hihi:

al baš su potrefili u ova tri dana što je zaličilo na pravo leto

doduše, ja sam juče prvi put ovog leta izdepilirala noge pa sad vidim da sam se bezveze zaletela

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...