Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

12 minutes ago, mraki said:

Čestitke pt! :D

hvala, hvala :D

 

(ako se setimo da me je pre manje od godinu dana kasir u merkator hipermarketu pitao da li sam penzionerka, zbog prava na penzoski popust, kontam da sam ipak napredovala. :isuse:)

Link to comment

pokrecem inicijativu da se digne spomenik neznanoj dizajnerki iz kine, koja je za ovu sezonu osmislila haljinu univerzalne velicine koja pristaje svima: i malim i velikim, i debelim i mrsavim, i prosecnim i van proseka, starim, mladim, modernim konzervativnim, apsolutno svim zenama koje sam spazila na ulici ta haljina odlicno stoji, ukljucujuci i jednu selebriti u godinama vecih gabarita (da joj sad ne pominjem ime :D), a sve to za 1800 dinara + pamuk. ja ih imam nekoliko, u razlicitim bojama. svoje sam jos dokrojila makazama oko vrata. kad sam se jednom prilikom okitila i kaisem, poznanica bogatasica me pitala sta sam to obukla, da mi je haljina odicna, gde sam je kupila. grdno se razocarala kad je cula da je kineza za 1800. ona mislila da je dizajnerska :D

fala ti, nepoznata kineskinjo, majstorice.

 

 

Link to comment

delim tvoju sreću draga. 

bilo reči o žutom aljinčetu i tu se odma dizni našao asocirati. 

ja da prijavim da sam video snežanu na putu do posla. 

 

mada sad kad guglam ne odgovara snežani. šerpa plava aljina sa belim kajšom™

 

 

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

to ona ko dzakche, sa dzepovima? ima rukave, nema rukave?
 

 

ta, ta, znas je :D razmisljam da jednu makazama napravim u bez rukava?!

 

Link to comment
1 hour ago, beta kentauri said:

pokušavam da zamislim univerzalnu haljinu džak koja svima dobro stoji sa-bez-rukava i ne uspevam.

dajte to slikovno.

imam ja takvu :)

Link to comment

o, i sara je jedna od nas :D

 

evo je. jedan rukav sam stavila u polozaj mah mah, to vam masemo nas dve. a za maju imam sliku s prekrstenim rukavima u polozaju ne prilazi, koju sam mu poslala na pm :D

 

qsjx1x.jpg

 

originalni okovratnik je konzervativniji, al posto sam ja razvratna, isekla sam makazama sta sam smatrala da je visak.

 

kad sam prvu kupila, bilo je samo s dugim rukavima, onda sa tri cetvrt, sad vidim da ima s kratkim, buba kaze ima i bez. meni se svidja roze. videla sam jednu zenu u beloj, okicenu aksesoarima, izgledala je ko milion dolara.

 

 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...