Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

21 minutes ago, halloween said:

Nije ova haljina za svaku ženu, niti je ova žena za bilo kog muškarca.

jedino sa cim se slazem je da je NEKADA ovu haljinu mogla da nosi Liz, Ava, Soraja, Sofija... i taj tip monumentalno lepih zena i da je to tada imalo smisla (mada sam ja i tada vise volela odri, ketrin, birkin, romi i njihovu lepotu i stil) danas to nose zene ne bilo kakvih, vec najodvratnijih muskaraca sveta poput cece i nje (njih dve su bas slican tip)

Link to comment

@ peraložač

i meni je prva asocijacija za ovu sliku belle!

 

moram da priznam da mi melanija me ta kitrina nije tolika katastrofa od izgleda

 

što se tiče najlepših filmskih hajina, tu mi prvo pada na pamet kirina zelena haljina u atonement

 

Link to comment
23 hours ago, MayDay said:

Prekrasna! 

 

C0MT.gif

 

Darling, ti si sad uklonila sve naslage sala i mogla bi ovakvu haljinu da nosis na Vis. Ne mora žuta, nego ovakav kroj. Ja ću posle mora opet u nalet, pa ću ako budem dobra i ja nekad moći ovakvu haljinu negde.

 

 

u jes, da odem u njoj na svadbu, pa da mlada presvisne od muke sto nije u epicentru paznje :D

 

ta haljina je predivna, dopala mi se cim ste je pomenuli prvi put, isla sam da vidim sta je. za moje pojmove pristojnosti ovaj izrez na guzici je predubok, al to se lako sredi. za mene metalik sajni svetloplavo siva. ja sam svoje salo umela da nosim, obukla bih ja njega u ovu haljinu bez problema :D 

 

@halloween   kakva je melanija zena, kakav je donald muskarac? on je tesko poremecena licnost, a ona il njegov enabler il njegova zrtva kojoj treba pomoci. svakako si u pravu da se u takvom odnosu ne moze svako upariti.

 

 

 

Link to comment
7 minutes ago, darling said:

 

 

u jes, da odem u njoj na svadbu, pa da mlada presvisne od muke sto nije u epicentru paznje :D

 

ta haljina je predivna, dopala mi se cim ste je pomenuli prvi put, isla sam da vidim sta je. za moje pojmove pristojnosti ovaj izrez na guzici je predubok, al to se lako sredi. za mene metalik sajni svetloplavo siva. ja sam svoje salo umela da nosim, obukla bih ja njega u ovu haljinu bez problema :D 

 

@halloween   kakva je melanija zena, kakav je donald muskarac? on je tesko poremecena licnost, a ona il njegov enabler il njegova zrtva kojoj treba pomoci. svakako si u pravu da se u takvom odnosu ne moze svako upariti.

 

 

 

Ono jes, ne ide uz duboke gace:fantom: 

Link to comment
8 minutes ago, darling said:

ne nosim gace, to si me pomesao s nekom drugom forumasicom :fantom:

Da, u pravu si, evo lepo mi pise u tefteru, Darling ne nosi gace :rolleyes: izvinjavam se.

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

dodje chovek na topik o haljinama i misli da se moze tek tako zayebavat :dry:

sent from bubamoto
 

:lol:

ja samo da proverim s mahom da li sam u tefteru pod obilje gaća

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...