Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

jbt!  imala takvu suknju!!! sta li se desilo s njom? verovatno skoncala kod bratanice, bila velicina 36
isto siva, samo sa malo manjom tom zajebancijom sa strane
ne znam da li sam je 2put obukla
ja sam imala pantalonu sa tom zajebancijom sa strane. mnogo dobra stvar. isto kad su brojevi pochunjali na 3 :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

:D

jao, pa vid' stvarno, obe smo imale mureove haljinice (nek' me mau ispravi ako nije dobra transkripcija, pre svega da se ne brukam pred snajkom i prijateljima :sleep:). istina, njena je zaista mureova, dok je moja inspirisana njegovim krojevima. koliko sam videla, mure je glavni izbor za svecanije dnevne haljine i za neke formalnije situacije, stoga sam i kebala neki njegov model. nosila ga je i karla dok je bila prva dama, amal kluni mislim na vencanju, robin rajt u house of cards, tako da je bilo logicno da ce ga nositi i neka mal, malcice iskusnija kraljevska pomodarka. kejt je naravno ista baba kraljica, kako samo uspe da nadje te skroz smesne i staromodne modele (sve kao ala dzeki kenedi i dajana, ali za ovo vreme, sasvim neadekvatno)

i kao sto kaze beta, ne nosi adekvatan brus, zaista joj u tom delu bezveze stoji. a i za boju je u pravu. ne znam samo kako joj je palo na pamet da tako tamnoputa i tamnooka nosi sivo. to je nekako pod nono, nikog nisam videla da izgleda dobro u sivom a da nije plavusa ili crnka sa svetlim ocima i jarkocrvenim karminom. 

mada nekada moze i sivo, ali u skroz drugom fazonu, ono kao nesto avangardnije i ludo, a ne ovako konvencionalno.

 

evo je karla u mureu, ona zna da se ovakve haljine nose bez brusa :D

 

a4cf8d09ca8b877a94ff325165b08363.jpg

Edited by nezvanova
Link to comment

aha, ovo je slika karla bruni predvodi narod :D

 

meni se svidja siva aljina, i za moj ukus dobro joj stoji, plus zena se presvukla 4 puta za 12 sati, ne moze svaki put besprekorno :D i na tom primeru vidimo koliko je vazan dobar brus. da je imala intimisimi trokutice ono to juce joj se nikad ne bi desilo.

ali, s linka se vidi kakva je originalna haljina u 360 stepeni, mnogo mi se svidja. roland mure, koji nisam ni znala da postoji dok ga nezvanova nije spomenula, sto ne znamo ni da l je musko ni dal je zensko, e on ju je sasio za mene.

 

https://www.harveynichols.com/int/brand/roland-mouret/238394-barwick-draped-wool-dress/p3026585/

 

Link to comment

koja je kupila aljince, neka se prijavi :D

... nema je vise (ili je ja ne nalazim - direktno sa linka mi ne otvara sliku, a i kad potrazim murea na sajtu nema nista)

Link to comment

meni otvara, a nisam kupila :D

 

 

eo ti link na teget, nje jos ima. svetlo plava se rasprodala. na njoj se bolje vide svi detalji.

 

https://www.harveynichols.com/int/brand/roland-mouret/270241-barwick-navy-draped-wool-dress/p3165614/

 

i ova m je lepa, njena siromasna rodjaka :D

 

https://www.lkbennett.com/product/CDIREPOLYESTERMIXPinkFuchsia~Ire-Dress-Fuchsia

 

ja bih crnu. naravno. 

Edited by darling
Link to comment

e, i meni sad proradilo... ocito je bio neki bag (pa da, jos nije izvucena sedmica na lotou, niti je darling dobila na onom njenom eurolotu :D

a sto se tice ove siromasne rodjake, to moja krojacica napravi dok si rek'o keks. samo materijal treba da se potrefi. inace, ja sam se dvoumila izmedju takvog izreza i ovog mog (tj kao sa one prve haljinice), pa smo presudili da ce bolje biti sa tom spadnutim ramencicima, zbog materijala koji sam imala...

Link to comment
5 hours ago, darling said:

ali, s linka se vidi kakva je originalna haljina u 360 stepeni, mnogo mi se svidja. roland mure, koji nisam ni znala da postoji dok ga nezvanova nije spomenula, sto ne znamo ni da l je musko ni dal je zensko, e on ju je sasio za mene.

 

https://www.harveynichols.com/int/brand/roland-mouret/238394-barwick-draped-wool-dress/p3026585/

model je savršen, ali haljina je vunena?!?

plus, nisam fan toliko vidljivog rajsfešlusa (tamnija verzija to posebno ističe).

ja gla sujem za ovu svetloplavu. i drugi materijal :)

Edited by pt 2.0
Link to comment

to je verovatno zimska haljina :D

 

otkad ga je nezvanova otkrila, roland me proganja, gde god kliknem njegove aljine :D eo danas melanija. bolje da je obukla nesto drugo. inace, ne mogu da ne primetim da se ubucila, vidi ovo salo na ledjima i jahacu guzicu, gde ni spandeks sto nosi ispod aljine nije dovoljno pomogo. a ja kad kazem da zena posle 40. mora u teretanu, svi mi se smejete. ona garant ide na jogu :D

 

 

4E2A1BBF00000578-5946827-Visit_The_pair_

 

4E2A464500000578-5946827-image-m-93_1531

Link to comment

bogami joj ne ide kad mora da se uteze u spandeks. vidi kako joj je iseko prednje butine. il makar da je kupila svoj novi broj haljine, a ne stari. 

 

a roland mure da poradi na konstrukciji haljine u predelu grudi. na ovom malo uzorku nisam jos videla da ijednoj koja nosi njegovu haljinu dobro stoji na grudima, a nemoguce je da je do svih njih. do njega je :D

 

Edited by darling
Link to comment
3 minutes ago, darling said:

bogami joj ne ide kad mora da se uteze u spandeks. vidi kako joj je iseko prednje butine. il makar da je kupila svoj novi broj haljine, a ne stari. 

 

a roland mure da poradi na konstrukciji haljine u predelu grudi. na ovom malo uzorku nisam jos videla da ijednoj koja nosi njegovu haljinu dobro stoji na grudima, a nemoguce je da je do svih njih. do njega je :D

 

daj nemoj molim te zgodne zenske tanke, sve im stoji, shta ste napali na te grudove. meni to sve ok. opet, moji kriterijumi su ruinirani :hihi:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...