Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Dupe je pobedilo sise, danas je to i naucno dokazano-nisam prosla tehnicki.

Da se vratimo na haljine, zdrav covek ima hiljadu zelja, bolestan Cos. Pazarila u Kopenhagenu, kao da nije bilo dovoljno skupo i bez kupovine. 

 

A9A1CC8B-EB99-4E0E-8780-D27896E161B2.jpeg

Link to comment
59 minutes ago, Katikon said:

Uzela sam zutu da bih opravdala samoj sebi kupovinu. Sa crnom ne bih smela sebi pred oci. 

Hehe, ladno sam pomislila da je to u pitanju :)

Neka si. Prekrasan kroj. 

Link to comment

znam ovu :D ljepotica. 

 

nemoj da te grize savest, cos se ne propusta, to nema kod nas i mora da se pazari kad si u prilici. a i svejedno je dal si kupila u ljubljani il u kopenhagenu, odnosno cak mozes da smatras da si ustedela, posto je u kopennhagenu sve mnogo skuplje. kad bi cos dosao makar u zagreb, sve bi bilo mnogo jednostavnije...

Link to comment

gospode ali prezentacija im je uzasna, haljine bolje izgledaju na shtriku nego na zenama, osecam potrebu da dodajem hirurgu instrumente :isuse::rolf:

sent from bubamoto

Link to comment
On 4.7.2018. at 20:58, nezvanova said:

inace, krojacica mi je haljinu skrojila bukvalno za pola sata,  imala je samo sliku gornjeg dela kakav sam ja htela (od rolan murea)  

 

 

nezvanova, engleska princezo :D

 

dopala mi se ova aljina sto je nosila megan markl i kliknem da vidim ko je i odakle je, a ono tvoja aljina sa svadbe, samo sto je njena s dugim rukavima i siva :D

 

article-999-4E1DA67C00000578-457_222x333

 

http://Roland Mouret 'Clover' bespoke dress Buy the short sleeve navy version

 

i kad coek klikne, ode na istu aljinu od koje je nastala tvoja za svadbu.

 

 

imas kraljevski ukus :D

 

Link to comment

ne svidja mi se ovo sa strane ko zavesu da nosi sa sobom. a cini mi se da je gornji deo neprikladan. too exposed. 

i ne volim 3/4 rukave. ko siroce neko

 

ti rukavi 3/4 su mi asocijacija na radnicku klasu i siromasne

Edited by mustang
Link to comment

:D

 

ja sam zadojena socijalizmom i ocu da izgledam ko avangarda radnicke klase :D

 

 

 

jos jednom sam pogledala aljinu na megan markl. izgleda da su i nezvanova i megan gledale istu plavu, tu s linka, pa je i megan nosila kod svoje krojacice da joj izmeni izrez, camac je njen fazon, i da joj stavi rukave, posto ce u irskoj biti ladno :D

 

Link to comment

haljina mm je lepa al joj je malo tesna pa joj se dobro vidi brus. tolike pare, toliko asistenata a kilava aljina. žena ima ukusa al teško potrefi veličinu pa večito izgleda kao da je u poslednjem trenutku pozajmila tuđu. 

jeste da je u irskoj leto ladno al ta siva haljina nije za jul nego za oktobar. 

Edited by beta kentauri
Link to comment

jbt!  imala takvu suknju!!! sta li se desilo s njom? verovatno skoncala kod bratanice, bila velicina 36

isto siva, samo sa malo manjom tom zajebancijom sa strane

ne znam da li sam je 2put obukla

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...