Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

sumnjam da bi veće sise uticale na moj odnos prema drugima. 

ni na odnos drugih/muških prema meni. 

ni boja kose ne utiče. 

nisam tip koji privlači pažnju svojom pojavom. 

Edited by beta kentauri
Link to comment

ja nikako ne bih volela da imam vece sise,ljudi me u principu ne zanimaju nego zamisljam da moram stalno da nosim brus(tacno bih se ubila,saucesce svima koji to moraju :() pa tezina pa ledja  pa znojave sise..kako se uopste spava sa vecim sisama?

 

Link to comment
7 minutes ago, beta kentauri said:

nisam zavodljiv tip. 

posebno nisam interesantna našim muškarcima. 

 

jbga sada :) 

seksipil, zavodljivost dolazi iz unutra :) ...ne znam ima li puno veze sa spoljasnim izgledom. mrtve konje modele/glumce lepe ko lutke, sve po pe esu, al dzaba ...nista iz njih ne izlazi... a sa druge strane imam buckastog nerda...nije da mi ne padne na pamet :naughty:

Link to comment
27 minutes ago, Majo said:

Ja doso da vidim Renneovu haljinicu :sad:

 jos kopa po ormanu...nasli su za njegovog bff-a ...pink kloaka

:laugh:

 

F1311A67-A4C4-4434-AEC5-025E8DA9DE74.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

@mustang Ja za sebe smatram da su me je naprednost osakatila u zivotu, narocito u medjuljudskim odnosima. Bila bih znacajno srecnija sa broj-dva manjim. Ne volim da privlacim paznju.

 

@beta kentauri recimo da vazi samo za odredjeni procenat muskih ali grudni atributi zaslepljuju za sve drugo. Nema veze ni ako si obucena do grla ili u kargo pantalonama i sirokim majicama. koliko puta sam cula komentar kako niko ne vidi ni lice, ni ostatak tela kad ima sta da strci. 

No, da se resiti “recitim” objasnjavanjem.

 

Sta fali ovoj roze pozi, prava muska boja za 19. vek

Link to comment
1 hour ago, nera said:

Nema veze ni ako si obucena do grla ili u kargo pantalonama i sirokim majicama. koliko puta sam cula komentar kako niko ne vidi ni lice...

imaš i one jadnike što opušteno ne mogu da se iskontrolišu da ne pogledaju prvo/češće u sise nego u lice tj. oči :D

to su mi wtf situacije.

 

inače mislim da naš spoljni izgled donekle određuje ko nas privlači i koga privlačimo u najširem smislu te reči, pa nam posredno pomalo i oblikuje odnose i nas same.

koji je doprinos sisa tome - nemam pojma. znam da je doprinos psihe izgledu znatan i sve veći kako starimo.

Edited by pt 2.0
Link to comment

@pt 2.0 Radila sam u spediciji skoro deceniju, videla sve oblike tih jadnika :D 

 

Podsetila si me na nesto sto sam cula jos kao klinka (reklama na mtv) da do 30. imamo lice kakvo hocemo a posle kakvo zasluzimo. Meni to bas ima smisla zbog psihe.

Slazem se da izgled donekle utice na odnose i kako sebe vidimo. Sise bi bile samo jedan od mogucih faktora.

Link to comment

 

4 hours ago, ivy said:

.kako se uopste spavapliva sa vecim sisama?

 

 

Uglavnom,

relatable-funny-bra-comics-5a3a600ca77fe

 

Ja nemam velike grudi, ali dovoljno da je potreban BH. Ne volim da landaraju dok hodam, inače dosta brzo hodam. Bas ne bih volela da su veće od ovoga, samo bi smetale. Pretpostavljam da svakom ko je ~sportski tip vece grudi nisu zeljeno stanje. Negde na sredini trudnoće su malo porasle i to me dovoljno nervira, u početku sam se osećala kao vanzemaljac, kao da je nesto strano na meni i bas sam razmišljala, kakav osećaj imaju zene koje namerno napumpaju grudi pa jos sa nečim vestackim. Utesno je sto ce se vratiti na staro, makar je babica tako obećala :D

Kad su u pitanju muškarci, poznajem više njih koji više vole manje od većih grudi. Kroz maglu se sećam definicije savršenih grudi jednog lika, treba da odgovaraju otvoru case izvesnog alkohola ;D (zamisljala sam ga kako na sastanak nosi tu casu sa sobom i onda nekako odmerava)
 
Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...