Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

3 minutes ago, pt 2.0 said:

ti si ovo već negde pisala... mislim da mi tigrasti pj zvuči poznato :D

 

jesam... kukakla sam na gaće, sračunala sam da sam u mesec dana dala preko 5 hiljada za razne gaće od kojih ni jedne ne mogu da nosim. a pidžama je najružnija pidžama u istoriji pidžama, ali je toliko udobna da je uopšte ne skidam ni danju ni noću :D izgledam ko sestra žike obretkovića u njoj

Link to comment
6 hours ago, darling said:

morgana, intimisimi ima bejzik kolekciju u kojoj su pamucni trokutasti brusevi bez zica, do broja 3, u beloj, sivoj i crnoj boji. odlicni su. oni uopste nikad i nigde, ni kod nas, ni u belom svetu, nisu izlozeni, nego moras da trazis od prodavacice, i onda ih ona vadi iz fioke. tako da ako nisi znala, racunaj da sam ti prenela svetu tajnu brushaltera :D

 

 

He, i ja imam njihove trouglove :) super su! I isto iskustvo sa kupovinom imam i ja. Inace, suprotno uputstvu, perem ih godinama na 60C, a neki put su isli i na 95C, tako da bih rekla da je bas dobar pamuk.

 

Mogu da preporucim i Skiny, imaju vise modela tih lakih pamucnih, ja nosim ove "bustier" kojima se podesavaju bratele, a imaju i trouglove.

 

Sad ce me mustang sahraniti :D volim ovakve ~sportske haljine i rado ih nosim :)

 

image_113766_1_1280x1280.jpg

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

nece pilot ovo je moj letnji fazon uz japanke :) samo na bretele i malcice krace :) uglavnom su mi o’neill i roxy haljinice

Edited by mustang
Link to comment
3 hours ago, beta kentauri said:

svako malo neki od njih gvirne na haljine. muške alapače, sve njih interesuje. 

 

34b ozi standard

 

280pn4x.jpg

 

 

Link to comment

ja sam zene odvas danas nauchila o trzishtu skoro ko ova muchena dvojica trojica shto vitlaju okolo [emoji38]

 

momci, zahvalni smo, jelda smo? hihi.gif

 

al da bi ja nashla kroj i model morala bih da se nakupujem pogreshnih ko zivana gaca rolf.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Bubo, ucimo dok smo zivi.

Ja sam tek ovde sad nasla pravu velicinu za sebe :D za model je posle lako

 

@Hippie prve dve su lepe ali ne bi isle uz mene, trecu bih rado nosila. Zamisljam da tebi sve tri stoje sjajno :) 

Link to comment
10 hours ago, beta kentauri said:

svako malo neki od njih gvirne na haljine. muške alapače, sve njih interesuje. 

 

 

redovno čitam, samo nastavite, ako može uz više ilustracija radi lakšeg praćenja

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...