Jump to content

Letnje haljine

Luka

Recommended Posts

• Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• darling

183

• gospa buba

90

• nezvanova

81

• morgana

77

Top Posters In This Topic

Popular Posts

metraza za narod je italtes, ima stari merkator sprat, ima zvezdina robna kuca zemun u podrumu. mozesh da gadjash sa greshkom na kilo manje komade, ako umesh da procenosh kad je rukav kad je nogavica.

Posted Images

Nemam plažu. To ću leti po gradu najnormalnije da nosim. 

Za plažu je imho nešto što samo navučeš preko glave i bez zipera. Nešto što jedva dodiruje kožu (zbog soli i gorenja i svega)

veri najs, point. evo gledala sam, nema crne :D 

ko nije zena, taj ne moze da zna koja je radost haljina koja moze da se nosi bez brusa.  

gospa buba

ja mislim da je tu problem u nasem siromastvu i zaostalosti. pogledaj sta na zapadu zena moze da bira ako oce da ide u haljini golih ledja, il golog bilo cega, za sve ima resenje.

https://www.bustle.com/p/what-bra-should-i-wear-with-a-backless-dress-10-options-that-look-great-with-low-backs-25397
ima zapadna zena sve kod kineza, ako hoce. ili misli da treba :unsure:

sent from bubamoto

I*m with the pilots

ja mislim da je tu problem u nasem siromastvu i zaostalosti. pogledaj sta na zapadu zena moze da bira ako oce da ide u haljini golih ledja, il golog bilo cega, za sve ima resenje.

https://www.bustle.com/p/what-bra-should-i-wear-with-a-backless-dress-10-options-that-look-great-with-low-backs-25397
Vecini ovih brus ni ne treba, čemu trošak? Meni je inače nejasno zašto devojke sa bas malim grudima uopšte nose brus? Pa još na te maje i haljine bez ledja, redovna pojava i na tom zapadu. Imam utisak da je kod nekih baš fora da pokažu čipku?

Ima ponesto od tih opcija i kod nas. Ali zato je gotovo nemoguce naci brushalter bez zice, osim onog klasicnog kroja koji odgovara samo velikim grudima.

A oko pokazivacke kulture se slazem s Pilotima.

3 hours ago, gospa buba said:

ima zapadna zena sve kod kineza, ako hoce. ili misli da treba :unsure:

sent from bubamoto

ima ali ne radi, kupila jednom neke silikonske nalepnice za sise kod njih i nije bilo odrzivo, morala da bacim, srecom kostale 100 kinti

I*m with the pilots
6 hours ago, pt 2.0 said:

Ja nemam pravo na komentare, budući da poslednja haljina koju sam kupila ima dezen stolnjaka.

Al mi model odlično stoji i ne mora brus da se nosi. Milina od haljine. 

https://www.lindex.com/m/eu/7726906/Checkred-Dress/

Super su takve, i ja imam nekoliko istog kroja, nesto kracih od ove. I moze covek da ih nosi bas u mnogim prilikama, i sa patikama, i sandalama..