Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Nemam plažu. To ću leti po gradu najnormalnije da nosim. 

Za plažu je imho nešto što samo navučeš preko glave i bez zipera. Nešto što jedva dodiruje kožu (zbog soli i gorenja i svega)

Link to comment
[emoji3]
 
ja mislim da je tu problem u nasem siromastvu i zaostalosti. pogledaj sta na zapadu zena moze da bira ako oce da ide u haljini golih ledja, il golog bilo cega, za sve ima resenje.
 
https://www.bustle.com/p/what-bra-should-i-wear-with-a-backless-dress-10-options-that-look-great-with-low-backs-25397
Vecini ovih brus ni ne treba, čemu trošak? Meni je inače nejasno zašto devojke sa bas malim grudima uopšte nose brus? Pa još na te maje i haljine bez ledja, redovna pojava i na tom zapadu. Imam utisak da je kod nekih baš fora da pokažu čipku?

Link to comment

Ima ponesto od tih opcija i kod nas. Ali zato je gotovo nemoguce naci brushalter bez zice, osim onog klasicnog kroja koji odgovara samo velikim grudima.

 

A oko pokazivacke kulture se slazem s Pilotima.

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

ima zapadna zena sve kod kineza, ako hoce. ili misli da treba :unsure:

sent from bubamoto
 

ima ali ne radi, kupila jednom neke silikonske nalepnice za sise kod njih i nije bilo odrzivo, morala da bacim, srecom kostale 100 kinti

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...