Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

hvala vam drugari, bas mi je drago da se i vama dopalo moje svadbarsko izdanje :D

cipelice su inace totalno simpa, cudo jedno da sam naletela na njih jer su marke safran i videla sam ih u nekoj levackoj prodavnici koju ne bih nikad posetila da nije bio neki cudan splet okolnosti, odgovarale mi i po boji i po stilu (spic koji daje eleganci izgled i ti interesantni kajsici koje nisam videla ni na jednim drugim cipelicama), stiklica je kao moderna ove sezone ali stabilna i kao da sam na ravnom, djuskala sam posle 6 sati svih protokola, ruckova, vecera...  i najbolje od svega sto su iznutra kozne, a kostale su 2200. dakle, bolje nisam mogla da nadjem. 

 

a sto se tice biki, znam da bi ona prokomentarisala da sam kao ruska seljancica, tako nasmejana, oblicasta i jedra, ali ko je sisa, zato i ja njoj, preventivno. sve skresem u brk. nikakav njen kiks ne prolazi neprokomentarisan xaxaxa (istina, na njen stajling retko imam komentar, ok je po tom pitanju, sem kad pominje prade, alaje, loubutine i birkinke.. mislim, moze sve i bez pominjanja brendova da prodje. ka obicno reagujem na njeno licemerstvo, snobizam, mainstrim muzicki ukus i prepotentnost, ali na njen stajling, liniju, izgled nemam primedbi iako mislim da npr splića, anica dobra, pa cak i lana imaju vise stila od nje :tongue:

Link to comment
12 hours ago, Ras said:

@darling i ti divno izgledaš! i da znaš da si mi se dopadala i pre porođaja

 

2 minutes ago, nisam ja said:

 

i čestitam dragi na prinovi. 

 

 

:laugh:

Link to comment
On 2.7.2018. at 1:01, kud u maglu Simoviću said:

nezvanova mis letnje haljine

:kecman:

Samo da potvrdim @ Nezvanova. Nije što je haljina lepa nego što ti stoji ko salivena . Jesi li je šila ili kupila gotovu. Ja sam luda za ovom kombinacijom boja skroz .

Link to comment

Ovako nasmejana i raspolozena, sve da je ogrnula kamionsku ciradu ili satorsko krilo, izgledala bi sjajno. U haljine se , pak, ne razumem.
Nakloni :)

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...