Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Imaš još neke fine modele, mada su, pretežno, za malo manje toplo vreme...
da, takvih ima, jer su večiti trend. imam i ja 1-2 u garderobi. al prave letnje, poput modestine, fale. btw, okači neki od tvojih uradaka, makar na aufingeru. e da je više ovakih:must_have_summer_dresses_01.jpg
Link to comment
btw, okači neki od tvojih uradaka, makar na aufingeru.
Hoću, samo još da osposobim i tehniku za to :) Najavila sam da ću to uraditi naredne nedelje, da sašijem još nešto, za sada sam završila samo 1 haljinu (i trenutno radim suknja+košulja kombinaciju)... Ovu prvu haljinu koju sam završila, radila sam prema ovom modelu:narandzasta.jpgsamo što je duga do zemlje, u boji Pale Taupe ? nekoj svetlijoj nijansi, i ima neki cvetni dezen na delu suknje. Nisam htela ništa komplikovanije da radim sa tim materijalom koji mi se dopao sam za sebe. Edited by Luka
Link to comment

Lepa je haljina, ima više interesantnih detalja. Mora da lepo i stoji. Inače mi se jako dopadaju ti mali rukavi, ja ih imam na više uskih, malih košulja, i zahvalni su jer ne guše po ovim vrućinama a ipak ih imaš (rukav i kragna su, valjda, obavezni delovi oficijelne garderobe). Kombinacija boja mi je najzanimljivija: taj neki rozi sjaj po celom komadu materijala; a i ta braon boja je prilično hrabro ubačena a izgleda vrlo efektno. Koji je to materijal?

Link to comment

O bože, ja sam tek sad ukapirala da materijal ima 1 bledo-roze štraftu, sve vreme mi se činilo da je to neki roze sjaj po celom materijalu.* Uh, pa to je baš efektna kombinacija boja..* možda bi trebalo da opet odem da proverim vid (lol)

Edited by Luka
Link to comment

Jako mi se dopada ova haljina na Sheryl Crow:.. ali, na žalost, nisam do sada našla ni sličan materijal. Naletela sam samo ne neke veštačke materijale - te bele sa cvetnim dezenom - i oni su obično providni, tako da bi ispod njih morala da ide postava... Ali nastaviću da tražim, ovako nešto moram imati...

Link to comment
  • 2 weeks later...
Hoću, samo još da osposobim i tehniku za to :) Najavila sam da ću to uraditi naredne nedelje, da sašijem još nešto, za sada sam završila samo 1 haljinu (i trenutno radim suknja+košulja kombinaciju)... Ovu prvu haljinu koju sam završila, radila sam prema ovom modelu:narandzasta.jpgsamo što je duga do zemlje, u boji Pale Taupe � nekoj svetlijoj nijansi, i ima neki cvetni dezen na delu suknje. Nisam htela ništa komplikovanije da radim sa tim materijalom koji mi se dopao sam za sebe.
jebote kakav drogirani lesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...