Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

je l' i na tvojoj? i na mojoj nije nista posebno, a i ispari za pola sata. dok na kozi moje drugarice je bozanstven, nista tako lepo nisam omirisala u zivotu. 

ali kao sto kazes, bar smo ustedele 120 eura :D

Link to comment
  • 2 months later...

jedva cekam leto, da nastavimo diskusiju o letnjim haljinama i ponudu aliekspresa :D sto se mene tice, kupovinu za ovu sezonu sam vec obavila. zivila zara i njen jeftin osnovni pamucni program u crnom!

Link to comment
52 minutes ago, darling said:

jedva cekam leto, da nastavimo diskusiju o letnjim haljinama i ponudu aliekspresa :D sto se mene tice, kupovinu za ovu sezonu sam vec obavila. zivila zara i njen jeftin osnovni pamucni program u crnom!

Daj slike

Link to comment
jedva cekam leto, da nastavimo diskusiju o letnjim haljinama i ponudu aliekspresa [emoji3] sto se mene tice, kupovinu za ovu sezonu sam vec obavila. zivila zara i njen jeftin osnovni pamucni program u crnom!
Jaooo jedva ga cekam, jos malo...nista bez haljina i sandala [emoji41]
Link to comment
22 hours ago, maheem said:

Daj slike

 

https://www.zara.com/rs/en/dress-with-belt-p00219318.html?v1=8853865&v2=1180405

 

al ovoj ruzno stoji, velika joj je, slika nije dobra reklama za tu haljinu. inace je pamuk divan, od onih gustih, brusenih, bogatih, sto se retko srece u zari.

 

https://www.zara.com/rs/en/mini-dress-with-ruffles-p05584005.html?v1=10676620&v2=1180405

 

a ova je bombonica. ne treba nista, ni brus, samo je navuces preko glave i mozes gde oces. eventualno gace :D

 

 

22 hours ago, bradilko said:

sa haljinama na sebi sa sve glavom :naughty:

 

 

perverznjaku :D

 

 

 

Link to comment

za vikend sam je kupila u knezu. verovatno je stigla u petak, jer je pre nsam vidjala.

 

ja svoju napunim sobom u gornjem delu, i onda se od struka lepo rastvori u A do kolena, i jos u tom divnom materijalu. super je detalj i taj kais u obliku valjka, primecuje se njegov doprinos. sve u svemu, treba obuci svoj broj i sve ce biti u redu :D

 

divna je ta, roksi, al ova zarina je posebna jer je iz kategorije jeftino, koliko je dve iljade, 17 eura?! 

Link to comment
7 hours ago, darling said:

divna je ta, roksi, al ova zarina je posebna jer je iz kategorije jeftino, koliko je dve iljade, 17 eura?! 

 

:ohmy: nisam uopste ukapirala o kojoj ceni je rec! auu.. pa to je odlican pazar! jos kad je ukombinujes s patikama ili nekim kul papucama, super thumbsup : samo nemoj one stiklice s njihove fotke :D

Link to comment

izvinjavam se sto vam upadam na temu :fantom:

o haljinama ne znam nista

 

osim da je svaka lepa na svoj nacin :wub:

 

nego, htedoh da apelujem, zene i svi koji se tako osecate :D nemojte one ravne sandale, pa jos sa onim kaisevima, ni po koju cenu

grdje obuce valjda nema. ne znam u kojoj varijanti  ono nekom moze lepo stajati, cak ni na fotografiji

plus deluje prilicno neprakticno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...