Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

:D

 

bodi komplikuje zivot, a ovi nazuvci za stopala ne doprinose mojoj optickoj iluziji lepuskastih nogu koje pokusavam da improvizujem carapama koje ne znam dal postoje igde osim u mojoj masti. i u golden pointu, i u ovoj radnjici iznad slavije, gde cu pogledati. hvala :)

 

imala sam neke super carape iz jadran.hr, 200 dena, tamno sive, idealne, peri deri, godinama sam samo njih, al su prestali da ih proizvode. ja bez zaliha. zato cela ova muka.

Link to comment
  • 5 weeks later...

naisla u sekndhendu na jako lepu crnu, cipkastu, ali od pamucne, elasticne cipke, haljinu, koktel tipa. odlicno mi stoji, malo strukirana, sa donjim delom tulipan fazona, samo malcice kraca ( ima manji slic). marka je makc cain, koja meni i onaknako nije hrdjava.

e, sad, pitam ja vas koliko godina treba da prodje da bi nosenje crne cipkaste haljine bilo na mestu tj da ne deluje jeftino tj seljacki, pomodarski ali sa dvogdisnjim zakasnjenjem? 

mislm, meni su dali jos sest godina zivota u najsrecnijem scenariju, pa da dzabe ne investiram (500dindzi) u nesto sto jeste klasik i vanvremenska haljina, ali je trenutno ljakse i totalno passe :D

 

i da, kako vam se cini ovaj topsopov kombinezon za moju mladjahnu snajku (26), francuskinju, ludicu vodolijicu, sa zelenim ocima i tamnom kosom i ne bas savrsenim ukusom  (kao moj sto je, npr...a ona je tu francuskinja :sleep:), jedino ovaj sto sam videla je smargdonozeleni, predivan je plis i boja, zbog toga mi se i svideo... i kosta 250 dindzi, kekekekeke

Link to comment
18 hours ago, nezvanova said:

naisla u sekndhendu na jako lepu crnu, cipkastu, ali od pamucne, elasticne cipke, haljinu, koktel tipa. odlicno mi stoji, malo strukirana, sa donjim delom tulipan fazona, samo malcice kraca ( ima manji slic). marka je makc cain, koja meni i onaknako nije hrdjava.

e, sad, pitam ja vas koliko godina treba da prodje da bi nosenje crne cipkaste haljine bilo na mestu tj da ne deluje jeftino tj seljacki, pomodarski ali sa dvogdisnjim zakasnjenjem? 

mislm, meni su dali jos sest godina zivota u najsrecnijem scenariju, pa da dzabe ne investiram (500dindzi) u nesto sto jeste klasik i vanvremenska haljina, ali je trenutno ljakse i totalno passe :D

 

i da, kako vam se cini ovaj topsopov kombinezon za moju mladjahnu snajku (26), francuskinju, ludicu vodolijicu, sa zelenim ocima i tamnom kosom i ne bas savrsenim ukusom  (kao moj sto je, npr...a ona je tu francuskinja :sleep:), jedino ovaj sto sam videla je smargdonozeleni, predivan je plis i boja, zbog toga mi se i svideo... i kosta 250 dindzi, kekekekeke

 

za prvo bih dala uvek i nikad ne izlazi iz mode. zavisi samo sa cime ga uklapas. ja vidim preko te haljine usku koznu jaknicu na primer. 

 

za snajku haljina, vise podseca na pidzamu. sve te plish/cipka kombinacije nikad nisu izazivale eleganciju kod mene. nego...ajd u krevet na spavanje. 

drago mi da snajka ima zelene oci... malo nas je na ovoj planeti...samo 2% 

Link to comment

хвала ти мустангице, а и расу хвала, иако он није објективан, а ни избирљив и уроњен у материју трендова и моде, као неке од нас хахахаха... ма нек иде живот, купићемо и ту аљиницу, биће ок , а и што каже мустанг носићу је са кожним јакницама или тексас, и неким баканџама, док  не прође овај тренд матурских чипкастих хаљина са штиклама, у ''гламур'' фазону.

а снајкици узела тај комбинезон са шорцом, она воли  комбинезоне генерално, а ова боја ће јој стајати савршено. ма ко је шиша, добиће бајредо поред тога за рођос, а оте ми дете, ништа бре није ни заслужила :cool:

Link to comment
29 minutes ago, Katikon said:

Nezvanova, koji bajredo? 

ја хтела да им узмем (један за обоје, јер су им рођоси близу,  неки унисеx) па планирала Bal d'Afrique, мада је мени једино добро познат Mojave Ghost i on mi se mnogo dopada, ali nije i za mog sina. a oni mi spominju da im se najvise svidja Baudelaire... ostalo je da još malo razmisle pa da mi kažu koji će :D 

Edited by nezvanova
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...