Jump to content
Luka

Letnje haljine

Recommended Posts

Katikon

Darling, ova hugo haljina je super i meni stoje takve samo krace (bar je nekad tako bilo kad mi je nesto i stajalo) 

Ne znam sto, al na preklop mi nista ne stoji (kaad mi je stajalo) 

pt 2.0
2 hours ago, mustang said:

@pt 2.0 haljina je odlicna, savrseno ti stoji.... i ne samo za dupe nego i grud :D...morala sam! 

:D

p.s. nema drugih boja

nezvanova
34 minutes ago, Katikon said:

Darling, ova hugo haljina je super i meni stoje takve samo krace (bar je nekad tako bilo kad mi je nesto i stajalo) 

Ne znam sto, al na preklop mi nista ne stoji (kaad mi je stajalo) 

meni se svidja sto ima tu traku sa crveno-belo-crvenu traku strane, sto bi se reklo, otvara u struku.

inace, svidja mi se i sto su gotovo sve manekenke na zalandu sa recimo diskutabilno lepim (tzv. alternativno lepim) nogama. neke malo krive, neke malo tanke, neke sa malo jacim gleznjevima... sve u svemu, ne bacaju u bedak, nas, sa takodje alternativno lepim listovima :happy:

Edited by nezvanova

darling

znaci, mogu i ja u manekenke zalanda. al da me slikaju bez glave :D

da nema trake bila bi sasvim obicna, traka je cini posebnom. ne sad da puno pratim bosovu modu, al ne bih nikad rekla da je to bos, vise mi pari tomi hilfiger. steta sto nije, bila bi duplo jeftinija :D

joj zene, ne smem da napisem u koji sam broj stala. nezamislivo mi je da sam tolicka...

nezvanova

joj, zeno, blago tebi :D

(ps. cini mi se da si relativno dugo bila na toj restriktivnoj ishrani, svaka cast, bas si karakter!)

mustang

darling moze i slika bez glave :)

ja bih bas volela da vidimo tvoje telo. mozda me i motivise da skocim dva puta dnevno a ne samo da setkam okolo. 

a slaba sam. osecam. volela bih da ojacam ali kad bi neko drugi vezbao umesto mene :laugh:

a to koja je velicina....jebiga to zavisi od marke. ja idem od xs do large pa ti vidi. od nule do 8! 

ivy

meni ne radi pt.ov link i ostala sam uskracena za vidjenje haljine

Majo
12 hours ago, mustang said:

darling moze i slika bez glave :)

ja bih bas volela da vidimo tvoje telo. mozda me i motivise da skocim dva puta dnevno a ne samo da setkam okolo. 

a slaba sam. osecam. volela bih da ojacam ali kad bi neko drugi vezbao umesto mene :laugh:

a to koja je velicina....jebiga to zavisi od marke. ja idem od xs do large pa ti vidi. od nule do 8! 

:naughty: 

+ jedan

1 minute ago, ivy said:

meni ne radi pt.ov link i ostala sam uskracena za vidjenje haljine

iskopiraj ime haljine i turi ga search sa sajta, burgundy boja i voila!

nema na cemu :fantom:

nisam ja

dragica ionako nosi hijab il kako se već zove ta letnja aljina, mada mislim da se hijab odnosi samo na veo. 

morgana

main%5D

evo vam pt haljina

h&m bolji dio asortimana uopste nema u beogradu

Edited by morgana

nisam ja

jebene borosane. sve bi zgadile. mada kreće mi lagana muzika u glavi kad vidim ovu kako se saginje sa metlicom da nešto počisti. 

nisam ja

al evo i kosdžerina fora nešto slično

41151187_148538042753937_574863628934395

darling
18 hours ago, nezvanova said:

joj, zeno, blago tebi :D

(ps. cini mi se da si relativno dugo bila na toj restriktivnoj ishrani, svaka cast, bas si karakter!)

i dalje sam, samo sto to vise ne dozivljvam ko dijetu, nego ko nacin ishrane, sad jedem tako, i to je to. 

18 hours ago, mustang said:

i ja nosim sve, od xs do xl, al ovo u formalnoj odeci s standardom velicine dosta sam se iznenadila u sta stajem. ne bih to rekla za sebe :) nebitno je, naravno, tek zapazanje...

5 hours ago, nisam ja said:

dragica ionako nosi hijab il kako se već zove ta letnja aljina, mada mislim da se hijab odnosi samo na veo. 

nikab, ja sam nikabija :D

dobra ova pointina aljina. jos da je crna... :D

nisam ja

Dijeta=način ishrane. Kod nas termin pogrešno interpretiramo i vezujemo samo za način ishrane kada želimo da smršamo. 

darling

nije pogresno, nego kolokvijalno ;)