Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

On 14.7.2018. at 4:28, pt 2.0 said:

Ako je Melani 1970. onda sm sigurno nije mlađa samo godinu. Mislim da je 1973. ili 74.

Mi 1971. godište smo fin svet :nobles:

 

Jes’ vala sm 73. al’ igleda kao da je 53., svaka cast :D

Iako mi je Melanija lepsa nekako, neguju jako slican stil izoblicavanja lica sa godinama.

71. jeste fin svet!

 

Link to comment
33 minutes ago, darling said:

biljana srbljanovic je 71. :D

 

ko je sm, ne mogu da dokucim na koga mislite?

god forbid. biljka keller je 70. delim mesec sa njom (ona je neki 14-15. oktobar), ali godinu vallah - jok.

 

srpska majka, sm. bilo mi gadno da pišem pun termin, mrzim fckn arkanovu udovicu.

Edited by pt 2.0
Link to comment
25 minutes ago, pt 2.0 said:

god forbid. biljka keller je 70. delim mesec sa njom (ona je neki 14-15. oktobar), ali godinu vallah - jok.

 

srpska majka, sm. bilo mi gadno da pišem pun termin, mrzim fckn arkanovu udovicu.

 

pogledala sam, u pravu si. a, pa onda ne izgleda toliko lose za svoje godine  :laugh:

 

znaci bilja, buba, ja, melanija. ministar rada djorjdevic, zoka mihajlovic i vucic. sve nas je vise i vise :D

 

 

aha, sesa. sesa je napunila 45. bilo u dasku i mladji kad je bila proslava, znaci 73. 

Link to comment

meni dok sam slusala radio proslo kroz glavu fortifajverka. zato mi je ostalo u secanju. 

 

inace, nabasala sam na ovu haljinu u ovijeseu za 2100 dinara, nije crna, nego sivoplava. dobro izgleda, al sindza 100 posto, osecam da je jeftina, sta cu ako pocnem da se cesem il da se ospem usred pira, pa niko nece sa mnom da plese vruce plesove, nego cu sedeti usamljena u cosku i mozda cak doci na forum, jer se ovde ne vidi gubavost :D a steta, to bi mi bilo jeftino i jednostavno resenje. 

 

https://www.ovsfashion.com/sl/deep-v-neck-long-dress/000297273-001.html?templateName=detailpage&boxValue=transactionhistory#start=2&cgid=Women-Dresses-Long-dresses

Edited by darling
Link to comment
3 hours ago, darling said:

dobro izgleda, al sindza 100 posto, osecam da je jeftina, sta cu ako pocnem da se cesem il da se ospem usred pira, pa niko nece sa mnom da plese vruce plesove, nego cu sedeti usamljena u cosku i mozda cak doci na forum, jer se ovde ne vidi gubavost :D 

bolje i to nego da obučeš svoju novu stolnjak haljinu, kao ja sinoć, odeš u radnju, a tamo ti se kasirka upilji u lice i prodere da dođeš da platiš robu preko reda. ti je belo pogledaš, zbunjeno promrsiš da ima dvoje ispred tebe i da čekaš svoj red. onda se ona brecne - dobro, HOĆETE li vi to da platite ili nećete!?! i dok grozničavo vrtiš po glavi filmove od skrivene kamere do iznenadnog flipnuća kasirke, a sve u pokušaju da dokučiš zašto se ona ludački ponaša, ljudi po redovima okreću glave ka tebi i gledaju te čudno.

vreme curi, tišina je neprijatna.

ti si u tom zaleđenom frejmu, sve dok ona ne izgovori na sav glas: - a šta - vi NISTE trudni?!?

:zemljo otvori se i progutaj me odmah:

Link to comment

:laugh::rolf:

 

 

ti si danas pobedila :D

 

 

@nera  ne mogu ni ja vise da doprem do haljine. valjda je to znak da mi nije sudjena :)

 

upotrebila sam 4 razlicita smajlija u dva reda. 

Edited by darling
Link to comment
16 minutes ago, darling said:

:laugh::rolf:

 

 

ti si danas pobedila :D

još sam sinoć pobedila, ali sam bila isiviše jadna da se pohvalim ovde. 

skrušeno sam se slikala u haljini i pitala @ordi da li je to telo trudne žene.

 

danas već gledam pozitivno na celu stvar - neko misli da sam dovoljno mlada za trudnoću :D

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Čestitke pt! :D

 

Ne mogu a da se ne setim situacije od pre par god. Vrućinčina neka, pomažem komšinici da iz autobusa iznese kolica sa detetom, koje je eto prekriveno.

Znam da nije baš tako mali, trčkara uveliko, a ova ga vucara u kolicima, mada joj svi prave prostor u prepunom busu.

Spuštam ja tako kolica, kad krenu nešto da se kotrlja. Pretrnuh u momentu dok nisam shvatio da je ispod pokrivača poveća lubenica. :D

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...