Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

često prolazim pored neke radnje u kralja petra, preko puta crkve, imaju stvarno lude haljine, i svaki put se pitam kakav život bi trebalo da mi bude da bih imala priliku tako nešto da obučem. druga galaksija, možda sledeća reinkarnacija...

 

Link to comment
On 12.7.2018. at 22:07, nera said:

Hm, sad mi pade na pamet poredjenje Melanije i srpskemajke, ova druga je cini mi se mladja samo godinu.

Ako je Melani 1970. onda sm sigurno nije mlađa samo godinu. Mislim da je 1973. ili 74.

Mi 1971. godište smo fin svet :nobles:

Link to comment

 

:laugh:

a ja se setila tebe i tvog komentara u vezi njenog osmeha dok sam gledala tenis, zaista deluje mnogo usiljeno i sa nekim fejk osmehom. cak je i kejt pored nje delovala kul i opusteno. no, dobro, mora da se navikne američanka na ove engleske kuje i aždaje.

Link to comment

ja mislim da se duge pantalone nose tako predugo, preko cipela, kad si iz dzetseta gde ces ih nositi jednom i nikad vise i gde ne moras da pazis da ti se ne isprljaju il ne pocepaju. posle taman slusknja skrati sebi koliko joj treba kad joj ova baci milostinju.  

il se mozda moj zakljucak odnosi iskljucivo na bele pantole :D

 

o-AMANDA-HOLDEN-570.jpg?1

 

nije, i dzinsi se nosi tako.

 

victoria-beckham-wearing-printed-shirt-a

 

dakle, sve u svemu, mi smo seljanke :D

 

Edited by darling
Link to comment

a posebno joj dobro stoji na prvoj fotki xaxaxax... megan je vec sasvim druga prica :D

mada, liz je kao rodjena za zuto (meni inace apsolutno neomiljena boja)

 

 

Link to comment

mejdej i ja smo se saglasile koja je najlepša žuta haljina ikad... kejt hadson je nosi u romkomu ispod, a ja bih je nosila takođe da sam bogati seleb.
(metju :heart: vam je bonus.)

 

@darling one te pantalone ne nose za život, nego za insta. mi smo osuđeni na život, znači - seci!

Link to comment
22 hours ago, halloween said:

Dosadne ste sa tim ravnim krojevima, crnim džakovima i haljinama koje nose žene bez brushaltera.

 

4E2B6BB900000578-5948053-image-m-9_15314

iste ovakve zavese ima moja majka u dnevnoj sobi. doduse, malo su svetlije kad se operu, ovo je nijansa pred pranje, kad pozute od duvana. 

 

 

 

Link to comment
12 hours ago, pt 2.0 said:

mejdej i ja smo se saglasile koja je najlepša žuta haljina ikad... kejt hadson je nosi u romkomu ispod, a ja bih je nosila takođe da sam bogati seleb.
(metju :heart: vam je bonus.)

 

@darling one te pantalone ne nose za život, nego za insta. mi smo osuđeni na život, znači - seci!

Prekrasna! 

 

C0MT.gif

 

Darling, ti si sad uklonila sve naslage sala i mogla bi ovakvu haljinu da nosis na Vis. Ne mora žuta, nego ovakav kroj. Ja ću posle mora opet u nalet, pa ću ako budem dobra i ja nekad moći ovakvu haljinu negde.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...