Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ja to ne gledam po svojim kriterjiumima, nego po njihovim. po mom je nosi u cemu se osecas dobro i sta ti je udobno. al ovoj nije cak ni udobno, vidi kako je steglo :D

 

 

 

Link to comment

melanija je verovatno od onih koje idu na liposukciju, masaze, isisavanje viska, zaista ne lici da je potrcala poslednjih dvadesetak godina ili se oznojila u teretani (ne licim ni ja na sportasicu, mada nije da sam neaktivna). sto je legitimno, sta ces kad neko ne voli sport,  a moze i na laksi nacin da se ''remontuje''. 

inace je draga u pravu za mureove haljine, kao da napred mnogo pritiskaju deo oko grudi, bas sad gledam i na nekim manekenkama ne izgleda bas sjajno u tom delu. a evo je i megan u nasoj omiljenoj haljinici, ovog puta nas je poslusala i sledila karlin primer. 

Meghan-Markle-royal-wedding-1348084.jpg

Link to comment
6 minutes ago, beta kentauri said:

šta je ovim ženama da biraju aljine koje su im broj manje i skroz pogrešnih boja? 

tolike pare a izgledaju jeftino. 

dobro melanija mashi ceo teren, to je jasno i ne zna se zashto je to tako. ali da li razmatrate da vindzorova i brunijeva, mada super tanke i super zgodne zenske, imaju prosto smeshne sise i da tu nema sad shta. da su debele svashta bi tu josh bilo, ovako su ok. brunijeva ochigledno ima neki oklop ispod, to se vidi, a ova elizabetina mladica je bash shecer. i haljina je bog, zevs da je nosi :D

 

edip, zene, nikako da vam se zahvalim shto me zabavljate i majete po haljinama. u poslednje vreme sam neprekidno inzenjer, skroz sam zaboravila kolko su haljinice stwawica u zivotu. te grlim vas i ljubim :wub:

 

i momci. mada su realno ispod svakog nivoa :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment
Just now, Host said:

Bolja je Oklopnjaca Bruni :fantom:

nije brate.

 

edip@beta. ako je baba reshila da istrpi, moracemo i mi :D

Edited by gospa buba
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

meni se svidja elizabetina snajka. a i njena haljina.

pa to. i formalno je priznajemo :sleep:

Edited by gospa buba
Link to comment

meni je megan simpaticna i neam problem s njenim sisama, kolike god da su. po prirodi stvari sam senzibilisana za tolike, ja za vece ne znam :D

al stvarno nesto nije u redu s konstrukcijom haljina. koliko god da su, kakve god da su, spljeskane su. melanija ima i dodatne bradavice :D

 

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-5946827/Melania-Trump-wears-Roland-Mouret-dress-pair-Louboutins-London.html 

eo linka, da ne lepim vise slika, lose je skrojena, nije do zena.

 

melanija ima problem koji jos nije imala megan markl, a imace ga za 10ak godina. to su kile koje se zenama i muskarcima lepe s starosnim promenama hormonalnog statusa. i sad, moze da se bori protiv toga, al ona je izabrala da se pravi luda i kupuje haljine u koje jedva staje u spandeksu. doduse, ni sunce joj nije islo na ruku, da je bilo oblacno, ne bi se toliko to sve videlo.

 

inace, melanija, vucic i ja smo isto godiste, nas troje smo iz iste krvave bajke :D

 

point, na ovim slikama koje je okacila nezvanova megan u teget haljini po suncu lepo se vidi da je to debela haljina za hladnije vreme. 

eo pogledal sam jos jednom, to je stvarno hajlina sivena za mene. 
 

 

Edited by darling
Link to comment

A ja se mislim jesam li ja problem sto mu cudno izgledaju ove haljine oko grudi, ipak nisam jedina. :D

Mada su haljine predivne svakako. A i snajka Megan je lepa. 

Link to comment

nego, gde nam leia, ona je profi za ovo, sto nas pusta da lupetamo, mlataramo pretpostavkama i sumnjama... neka nam lepo objasni je l' problem do konstrukcije dizajnera ili do nas (zapravo njih, plateznih), zivih zena. onih sa malim ali i sa malo vecim grudima :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...