Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

imam jednu sličnu ovoj ali umesto čvora ima duge ušivene delove, kao kaiševe koji mogu na različiti način da se vezuju tako da haljina nikada ne izgleda isto. probaću sutra da nađem fotku. 

edit: e, baš sam objasnila, svaka mi čast 

Edited by beta kentauri
Link to comment

hvala svima, sve mi se jako svidja :)

 

darling, mozes li molim te da fotografises haljinu kad god ti bude zgodno, ne moras da premjeravas?

 

nezvanova, ova haljina  ima da se sije, sad ili od narednih metara zerseja, posto imam u planu u stvari da sijem dvije u narednih mjesec dana.

 

hipi, divna je i zelim je! nece ici od zerseja ali nema veze, naci ce se nesto, samo da iskrsne prilika za nosenje :)

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

bazam nesto po netu, trazim model haljine za neku svecanu dnevnu priliku (tzv svadbu), pa nikako da mi se poklopi ono sto bi moglo da se sije, ono za sta bih mozda mogla da nadjem da kupim materijal i da mi model stoji fenomenlno ;-) no, dok sam dzarala i bazala, naisla na ove koje su mi super, super :wub:

VikWoods-Cardin-dress-1.jpg

diana furstenberg2.jpg

kalita2.jpg

Link to comment
4 minutes ago, nezvanova said:

bazam nesto po netu, trazim model haljine za neku svecanu dnevnu priliku (tzv svadbu), pa nikako da mi se poklopi ono sto bi moglo da se sije, ono za sta bih mozda mogla da nadjem da kupim materijal i da mi model stoji fenomenlno ;-) no, dok sam dzarala i bazala, naisla na ove koje su mi super, super :wub:

 

 

kalita2.jpg

 

Za ovu treću imaš jeftin mterijal u Ikei, pazario sam za talijanski zastor: https://www.ikea.com/rs/sr/search/?query=ditte

Link to comment
2 minutes ago, nezvanova said:

nikada tamo ne bih trazila materijal za haljinu :D

 

 

pojavljuju se na neočekivanim mestima

 

 

prašćaj na upadici, lepe su haljine, verujem da će tvoj izbor biti dobar

Link to comment
34 minutes ago, nezvanova said:

 

 

kalita2.jpg

 

 

ova mi je ljepotica. od cega ona ide, od lana? jesu i ledja gola u V? ja bih crnu. ko nam sije, obucar zoran? :D

 

Link to comment

:D

( oblaci nas sneza, a obuva mišo)

a, evo ledja od aljinice...

naravno, ja bih teget ili već neku nijansu plave boje, i sa drugacijim ledjima (V kao i napred)

moze lan, moze teksas tanji, a moze i pamuk ovaj sto nam je ras pronasao u ikei...

 

1047324_bk_xl.jpg

Edited by nezvanova
Link to comment

sto je dobra. zelim. nosivija je s ledjima s dubokim v ko napred, mada je i ovako dosta simpaticna. 

treba neki meksi materijal? uopste se ne razumem, a na rasovom linku vidim samo crnu povrsinu :)

 

aa vidis, vidis, ovo sto je kais napred je pojas pozadi. 

jel ovo neka marka skupo?

 

 

 

Edited by darling
Link to comment

linen maxi dress

 

lan :) sa svilenom postavom.

 

e sad ne znam da l ima raznih lanova.

predivna je. i divno bi mi stajala. ti uvek znas da mi izaberes :D

 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...