Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

...i onda ako pitas nesto sudije, skoci ti za vrat vida petrovic skero i ostali kako se udara na nezavisnost sudstva......a pokenjam se unapred na sve cinovnike koji ce da se pravdaju kako su sudije nezasticene i pod pretnjama, pa im je frka...to su opravdanja ljudi koji su na odgovornim javnim funkcijama...treba sve takve unaprediti u mladje referente do penzije i nema problema...ima valjda i nekih sudija koji imaju muda da prepisu zatvorsku terapiju kriminalcima......nego, u kom delu ce da budu detalji kako ubice ekspresno zapale preko grane kad preteraju, i ko ih isprati?

Link to comment
najbolje je bilo na kraju, kad ih je isprozivala sto nisu hteli da govore za emisiju, i da su hrabri samo u krdu,pa pustila njihovu poruku sa tribina sa sve titlom.:lol:
...ovo nisam video, sta joj pevaju?
Link to comment

Ajde konacno da se pokrene i to pitanje.Da se vidi sa kime se ima posla.

Od radovaca pomenut Supurovic, njihov osnivac koliko znam. Nisam imao pojma da je optuzen cak i za ubistvo.
Koliko znam ovaj je vec par godina na mardelju.
Link to comment

Sto se samih kriminalaca tice, odlicno sto se kroz emsiju personalizovana odgovornost. Prica, nazalost dalje staje kod sudova. Ono gde sam skeptik u celoj prici je sto je grupacija o kojoj se govori mnogo masovnija od bilo koje predhodne mafije. Rez prema radikalskim hiperultra srbendama, ubicima i dilerima na tribini mora biti drastican.ili propast.

Link to comment

moze li neko da mi odgovori zasto se trogloditskoj marvi na stadionima umesto zigosanja uzarenim gvozdjem po govedjim grlima dozvoljava isticanje kilometarskih transparenata sa pretecim porukama?ima li neko nadlezan za to?

Edited by 3opge
Link to comment

Je l' ima neko nadlezan? Je l' ima neko jaci? Sam naslov (Ne)moc drzave? je vrlo deskriptivan. Prva epizoda je na suptilan nacin nagovestila vezu policije, sudstva, uprava klubova i huligana. Ocekujem da naredne epizode to izvrnu do sitnih detalja, a hipoteze kome i zasto to sve sluzi ce biti razvejane/utemeljene. To je to, sto se tice nas gledalaca. Sta ce drzava da radi nakon sto se zadimi, mislim da u ovom trenutku niko zivi ne zna. Jos sam pod utiskom. Ovo ce biti najjaci insajder ever. Kapa dole!

Link to comment

posto vole da biju i ubiju, a stadioni ionako zvrje prazni,povedimo se primerom starog rima, te kanalisimo nasilje u pucku zabavu,pretvorimo ih u gladijatorske arene, podelimo bagri jatagane i buzdovane,nek se kolje i sakati, na radost gledalista.moze biti samo 1!prihode od tv prava u drzavni budzet.

Link to comment

Inace ima ukupno 3 epizode ovog serijala o navijacima. Bice zanimljivo sta ce se sve otkriti i ko ce sve reagovati. Bez obzira sto su neki i u zatvoru/pritvoru, ovo je verovatno najopasniji serijal do sada. Ovi ludaci se ne libe nasilja i nisu nimalo suptilni.

Link to comment
Bice zanimljivo sta ce se sve otkriti i ko ce sve reagovati.
Jako.Mene najviše zanima da li će u tom 3 serijskom megdanu biti prstom uprto u političku nomenklaturu koja se koristi ovim zlom?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...