Jump to content
IGNORED

Gde biste voleli da budete sahranjeni?


Lale Gator

Recommended Posts

Recimo da imate par hiljada evra u šteku i smatrate da je bolja investicija zakupiti parcelu na lokaciji koju ste već ošacovali kao dobru, a za koju ste sigurni da će biti prebukirana kad dođe vreme za umiranje, nego da spucate pare na auto koji uvek možete da polupate, da vam ga ukradu, ili da ga dajete zelenaškim lihvarima na poverenje...Gde biste voleli da budete sahranjeni, i kako po kojim obredima? Da li biste dozvolili da vas kremiraju? Koliko ljudi biste pozvali na sahranu?Moj lični favorit je groblje iznad manastira Savina u Herceg Novom, ima prelep pogled na more, mirno je, netaknuta priroda.dscf0675.jpg24016628.jpgdscf0680.jpg

Link to comment
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Teja

    12

  • Indy

    11

  • Buck Naked

    8

  • Lale Gator

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gde biste voleli da budete sahranjeni, i kako po kojim obredima? Da li biste dozvolili da vas kremiraju? Koliko ljudi biste pozvali na sahranu?
kako- sh'o bi rekal moj deda- kada umrem, sa mnom mozete i u kontejner,obred- svecano zakucavanje u gore navedeni objekat, sve uz poklic- najzad si mrtav, kovrdzavo teme ti 'ebam,koliko sapiensa?- ceo kraj, ako bude manje, necu mrem.
Link to comment

Lale reci,otvori dušu,šta te potaknulo da razmišljaš de da te sarane?

Koliko ljudi biste pozvali na sahranu?
Mislim da bih imala tehničkih problema da ih pozovem,a u mom kraju na saranu se ne zove,zove se na četresnicu.valjda :unsure:
Link to comment
Kad umres, mislim da ne mozes nikog zvati na sahranu.
znam ja jednog sto je spremio pozivnice, sve ih lepo izdresirao i polepio markice.i dosli ljudi.a propos teme - ne mogu veceras o tome boga nema. lepo sam se danas naradila i sad vecerala da mi je greota da takvo uzivanje upropastim.
Link to comment
Recimo da imate par hiljada evra u šteku i smatrate da je bolja investicija zakupiti parcelu na lokaciji koju ste već ošacovali kao dobru, a za koju ste sigurni da će biti prebukirana kad dođe vreme za umiranje, nego da spucate pare na auto koji uvek možete da polupate, da vam ga ukradu, ili da ga dajete zelenaškim lihvarima na poverenje...Gde biste voleli da budete sahranjeni, i kako po kojim obredima? Da li biste dozvolili da vas kremiraju? Koliko ljudi biste pozvali na sahranu?
lale gator - covek koji promislja buducnost... postoji samo jedno groblje koje gotivim - novo groblje u beogradu... mada sumnjam da cu tamo zavrsiti, a i nisam nacisto oko procene udaljenosti tog umiruceg casa od ovog trenutka... obicna sahrana... pozivnice? volela bih da mi na sahrani ne budu oni "reda radi" ljudi... nego samo bliski... i da bude neka lepa muzika... sopen...
Link to comment

Neću da me nigde sa'ranjuju, ni za živu glavu, a kamoli mrtvu.Samo kremacija dolazi u obzir. S kim da se izležavam u groblju? Sa seoskim mahalušama i džibrovima?! Ne dolazi u obzir. Vazda sam birala društvo. A pepelom mogu da očiste šerpe, ako ne stignem da ih operempre smrtnuća.

Link to comment
Moj lični favorit je groblje iznad manastira Savina u Herceg Novom, ima prelep pogled na more, mirno je, netaknuta priroda.
Odlican pogled. Moze da bude malo problema van sezone za sveze zalihe krvi, ali zato u julu i avgustu nema da fali.
Link to comment

U jadnijoj opciji, volo bi da ono što napišem bude sahranjeno po nekim lepim sveckim bibliotekama. Ali Reeperbahn je my 1st choice.

Link to comment
Moj lični favorit je groblje iznad manastira Savina u Herceg Novom, ima prelep pogled na more, mirno je, netaknuta priroda.dscf0675.jpg
Brao Lale, odličan izbor! moja sekta bila tamo letos i pevala, eto, možemo i na tvojoj sarani, u startu imaš popust. :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...