Jump to content
IGNORED

Majica


Moća

Recommended Posts

Ovako studiram u KG i svake godine se odrzava turnir "Kup gradova" u fudbalu.Ja igram za Jagodinu i dobio sam duznost da odradim majice za nas tim. Mislio sam da uradim nesto vezano sa neke istorijske cinjenice da su Kelti nekada naseljavali prostore Jagodine stoga sam pokusao uraditi nesto sa Celt fontovima. I ispalo je ovako:probas.jpgE sad ovo je cisto klasicno mozda mi neko moze pomoci i osmisliti nesto bolje jer sam ja totalno zardjao sto se tice fotosopa. Ne mora ovako moze i nesto drugacije svi predlozi dolaze u obzir a majica mora biti bele,plave ili crvene boje.Unapred hvala.P.S.Molim vickaste forumase da mi ne salju predloge palmi,zirafa i ostalih cuda vezanih za moj grad.

Link to comment
P.S.Molim vickaste forumase da mi ne salju predloge palmi,zirafa i ostalih cuda vezanih za moj grad.
Možda ćeš reći da ovo spada u tu kategoriju, al ja mislim da je čiča jedan od boljih simbola vašeg grada, a i uklapa se u fuzbal priču:Celt-Warrior-Jagodina.jpg
Link to comment

Bilo je jace od mene :(

safari_south_africa_giraffe_football_sunset_tshirt-p235065219629470949qjdo_210.jpg

Inace, da pokusam da budem konstruktivan. Koliko god se meni svidjala ideja sa Keltskim fontom, nisam siguran da li ce svi na prvu loptu skontati ideju, pa je mozda bolje neka verzija koju ce prosecan fan malog fudbala provaliti.

Edited by kokota
Link to comment

Ljudi hvala na predlozima nisam ocekivao ovakav odziv. Zaboravio sam da kazem da mogunajvise tri boje da stavim jer je sve preko toga mnogo skupo za stampu. Ovaj Ivicev drugi predlog nije los kad bi se malo doradio da bude u tri boje da nema ovog sencenja.Inace Mp40 je tacno pogodio ono sto sam ja hteo a nisam znao kako!Poslacu ti kasnije mail na PM da mi posaljes majstore.To Kokota: Ja sam rekao da je Keltski font moja inicijana ideja ali a sam otvoren za sve predloge.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...