Jump to content
Eraserhead

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Recommended Posts

uros_s78
Hong Kong nije Kini oduzet, informiši se malo. U pitanju je bio Ugovor, sa trajanjem od 100 godina. Po isteku Ugovora, Hong Kong je vraćen pod jurisdikciju Kine.Aj promeni malo ploču, trenutno diskusija nema veze sa Miloševićem. Ponašaš se zaista kao bot.
Hvala na informaciji.A plocu da promenim necu, ne slazem se sa zaraslim em naraslim srBoidnim plikom u ovoj zemlji.

harper
I to uporedjivanje s Hong Kongom je cista relativizacija zlocina na Kosovu za vreme Milosevica!
:lol: Pitao bih te nesto, al' me strah. Morao bih posle da citam odgovor.

uros_s78
:lol: Pitao bih te nesto, al' me strah. Morao bih posle da citam odgovor.
Posalji na pm.:)

harper
Posalji na pm.:)
I pm bih morao da citam.

minka

ako hocete da izbegnete da vam Uros v2.1b generise odgovore, izbegavajte u svojim postovima kljucne reci.ona mlados' u LigiDokonihProgramera ga je opako dobro napravila, btw, vidi kako ima dobar ai, skoro ko total war :lol:

Edited by minka

uros_s78
I pm bih morao da citam.
nece biti dug txt.

TheBigFlegma
nece biti dug txt.
Ajde harpere, pusti ga da napiše, vidiš kako lepo moli. :lol:

Miralem
Ajde harpere, pusti ga da napiše, vidiš kako lepo moli. :lol:
potpisujem . :thumbsup:

minka

ionako je ovaj topic otiso u qrac:'Ocemo pitanje! 'Ocemo pitanje! 'Ocemo pitanje! :jerry: Ja to cisto iz profesionalnih razloga, da vidim kako ce software da reaguje na ovakav problem :lol:

Takeshi
Zasto bi popustili?
To je vise bilo teorijiski... kao, ako su pregovori, onda se valjda oko necega pregovara :lol: Nezavisnost su mogli odmah da proglase.

Diskutant

da ponovim regovo pitanje: zasto bi popustili?i dodam svoje: gde smo tu mi ako popuste?

Tresko
da ponovim regovo pitanje: zasto bi popustili?i dodam svoje: gde smo tu mi ako popuste?
Da ponovim i odgovor: Pa, neće ni popustiti. Osim, ako im tako ne bude rečeno(da popuste, mislim).Gde smo mi? Pa nigde, tj. tamo gde smo i bili.Ovi poslednji pregovori su bili zamišljeni isključivo tako da bi se zvanično odredio krivac za propast pokušaja medijacije. Pretpostavljam da znaš ko je bio odredjen da bude "fall guy".Onda je stvar dobila čudan zaokret. Koštunica je predložio nešto o čemu nije hteo ni da čuje. MZ za sada ćuti. Meni to liči da su ipak rešili da prave nekakvu exit strategiju i sve odlože na jedini mogući način za nekih 20-ak godina. Pa nek se drugi time bave. Do tada, ko živ, ko mrtav.

Eraserhead

Ma to sa HK je neozbiljan predlog i pokušaj da se Koštunica i co. pred MZ pokažu kao ljudi spremni za kompromis, a pred domaćom javnošću kao neko ko ima inicijativu. Inače sve to nikakvih realnih efekata nema. Samo je propuštena još jedna šansa da se dobije ono što se realno može dobiti, a to je garancije i poboljšan položaj Srba.Koštunici su novi nemački ambasador i sekretar inostranih poslova pre nedelju dana tokom posete preneli da ako misli da će se EU deliti zbog Srbije i Koosva onda ima jako pogrešnu percepciju politike. To je sada već gotova stvar. Kosovo će dobiti nezavisnost. Oni naši moroni će se prošetati do hrama. Razbiće koji Mc i održati neki koncert na Trgu. Onda će da udari vikend i to je to.

Diskutant
Da ponovim i odgovor: Pa, neće ni popustiti. Osim, ako im tako ne bude rečeno(da popuste, mislim).Gde smo mi? Pa nigde, tj. tamo gde smo i bili.Ovi poslednji pregovori su bili zamišljeni isključivo tako da bi se zvanično odredio krivac za propast pokušaja medijacije. Pretpostavljam da znaš ko je bio odredjen da bude "fall guy".Onda je stvar dobila čudan zaokret. Koštunica je predložio nešto o čemu nije hteo ni da čuje. MZ za sada ćuti. Meni to liči da su ipak rešili da prave nekakvu exit strategiju i sve odlože na jedini mogući način za nekih 20-ak godina. Pa nek se drugi time bave. Do tada, ko živ, ko mrtav.
tresko, ovo sto pricas mozda i spada moguca resenja, ali, ono sto ja nikako ne razumem - sta time dobijamo mi, sta time dobijaju kosovski albanci, i sta bi time dobili eu i ameri kojima je ocajnicki potreban pozitivan primer sa muslimanima na bilo kojoj tacki sveta (i naravno, niko sem albanaca i bosnjaka im nije toliko otvoren).ako kostunica i tadic budu gazili na to resenje, ne samo sto bi se moglo dogoditi da "izgubimo kosovo", nego ce se u kompletu s tim jos i s*ebati pozamasna prava RS u BiH, a uz to i da se srbija posalje u karantin. zar nije jasno da srbija ne moze dobiti bas nikakvo poboljsanje polozaja na taj nacin, niti da ima ikakve sanse da se kosovo priblizi vise nego sto je slucaj po tekucoj rezoluciji un, za koju se jos u milosevicevo vreme znalo da je privremena!?umesto da srbija bez cekanja hita napred, ispusice i za integracije i za prava koja vec uziva.

yolo

u cemu je problem da jedan srpski politicar na visokoj poziciji - predsednik, premijer - izadje i kaze:hocete trajno resenje? u redu: nezavisno kosovo do ibra. sever kosova - srbija. republika srpska - srbija. cist istorijski racun - vecna dobrosusedska ljubav.ne bih da dodatno idealizujem pokojnog premijera, ali sam siguran da bi on umeo to da prevali preko usta.