Jump to content

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Eraserhead

Recommended Posts

ToniAdams

samo da kazem da mi nedostaje kauboj koji brani svaku pa i najgoru botinu glupost, i upada u amok na prvu kritiku iste :fantom:

• Hvala 1
  • Haha 2
  • Replies 8,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Hella

347

• hazard

307

• Eraserhead

253

• djordje geprat

197

Top Posters In This Topic

Popular Posts

skoro sam citao na onom lokalnom cacanskom portalu ozonpress koji povremeno linkujem ovde da ga je bosko obradovic javno zamolio da se povuce iz politike   nekad se i moglo poverovati da je

Dobro nam ti došao.    NIje problem u nekom tamo Tadiću, sve dok razume da je neki tamo Tadić. Jedina varijanta po kojoj on može da bude glavni odgovorni je u scenariju da razume da je glavn

naravno da ima iskustva zaustavio je tu borbu i korupcija je procvetala   sa kim se mi uopste bavimo i na koga slova trosimo jebeni degenerik je moraio biti u politickoj penziji jo

Posted Images

1 hour ago, ToniAdams said:

samo da kazem da mi nedostaje kauboj  Hella koji brani svaku pa i najgoru botinu glupost, i upada u amok na prvu kritiku iste :fantom:

FIFY

Dobro, Hella se zaljubio, a znaš kako kažu ti vojvođanini, tu ne bira pamet nego srce :heart: :violin::sleep:

Caligula
On 7.5.2021. at 0:22, ToniAdams said:

samo da kazem da mi nedostaje kauboj koji brani svaku pa i najgoru botinu glupost, i upada u amok na prvu kritiku iste :fantom:

e jebi ga ako kazem istinu onda je to amok

idi po topiku i prebroj koliko sam puta rekao da je glup, narcisoidan i stetocina ali jebi ga mora se priznati najbolji predsednik ikada sto vise govori o nama no o njemu :fantom:

Evo da ponovim, glup je, ego manijak, narcis, bez drzavnickih kvaliteta - a opet najbolji predsednik Srbije u istoriji parlamentarizma. Zapitajmo se.

• +1 1