Jump to content

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Eraserhead

Recommended Posts

Frank Pembleton

Ovo oko "stvaranja SNS" to da su on i Miki™ smislili taj lukavi plan, prosto nije tačno. 

Da se pričalo da je tako i ta stvarna priča nije otkrivana je verovatno zbog  ego tripova

• Replies 8,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Hella

347

• hazard

307

• Eraserhead

253

• djordje geprat

183

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobro nam ti došao.    NIje problem u nekom tamo Tadiću, sve dok razume da je neki tamo Tadić. Jedina varijanta po kojoj on može da bude glavni odgovorni je u scenariju da razume da je glavn

За почетак моје мишљење.   Мислим да је сарадња са СПС 2008 била неминовна. Да су СПС, СРС и ДСС направил владу, пуно ствари које сада узимамо здраво за готово се не би десиле. При томе би с

Slojevito 😀 

Posted Images

Filozof manijak

Ma to svi znaju, al dobro dođe da se podvuče kao 1 od razloga za pljuvanje.

Moj stav je da nam ne trebaju nova, niti nam trebaju stara lica. Trebaju nam sva (moguća) lica ako želimo da se oslobodimo ovog zla. 

Pa ako se  ikad za naših života to desi, onda da se razbrajamo po afinitetima.

• +1 1
31 minutes ago, Filozof manijak said:

Ma to svi znaju, al dobro dođe da se podvuče kao 1 od razloga za pljuvanje.

Moj stav je da nam ne trebaju nova, niti nam trebaju stara lica. Trebaju nam sva (moguća) lica ako želimo da se oslobodimo ovog zla. 

Pa ako se  ikad za naših života to desi, onda da se razbrajamo po afinitetima.

sreca pa to nismo nikad radili :hihi:

• Haha 1
29 minutes ago, Friend said:

Znaci ako bi bilo da li Tadic umesto Vucica vi ne bi Tadica, okej je i to :fantom:

Ma ne bi umesto balavog ni Obradovica, ni Jeremica, ni Sasu Grč Jankovica, ludog Radula... luksuziramo se jbg može nam se.

Očigledno je da mnogim ljudima mozak odoleva ovoj drobilici od države ali ja sam izgleda slab u glavu pa ne mogu da tolerišem tu lepršavost i nonšalanciju oko situacije. Na FB jedna koleginica (vajolentli apolitična) ostavila onomad "365 lepih dana" post, onako, iz duse, u fazonu "sta se ljudi nerviraju neka svako gradi svoj zivot jer tu niko ne moze da ti upliva"... inteligentna, talentovana, EkartTolovana.

Ne znam jbg, znam je licno pa mi je i dalje simpaticna ali sestro aman, pa taj lebac sto ga svaki dan jedes neko mora da napravi za mikro zaradu, taj neko mora da se leci, da placa porez, da salje dete u skolu, a nema salonac na Vracaru jbt.

Svako svoje dupe gleda, to se na COVID primeru najbolje vidi. Bukvalno svako iz svoje rupe izvodi zakljucke i Istine.

Tadic ce za najvise godinu dana da u svakom pogledu nadmasi Крлоатм

U крловању i to na svim nivoima. :fantom:

• +1 2

Jel može ovaj Boris Tadić da se ispali na drugu planetu i da ne smara više. Jel ima neko blizak njemu da ga pita koliko traži da zaćuti i ostavi nas na miru.

• +1 2
7 hours ago, Filozof manijak said:

Trebaju nam sva (moguća) lica ako želimo da se oslobodimo ovog zla. 

Ne trebaju nam oni od kojih je više štete nego korist. DS sa Lutovcem dobija mnogo više bez Tadića, Lečića, Kene, Balše i sličnih.

4 hours ago, dragance said:

Tadić je više energije potrošio protiv Lutovca nego protiv Vučića u ovih poslednjih godinu i kusur dana. Zašto?

Upravo zato što su ako ostane Lutovac on i društvo apsolutan višak i štetočine. Lepo bi bilo da glasaju protiv Vučića, toliko mogu da pomognu.

• +1 2
Michael Krueger

A Tadić vam tačno kako smeta da podržite nekog opozicionog kandidata protiv ovog zla? Čak i ako bude bio deo neke udružene opozicije, ne biste glasali zbog njega?

Pokušavam to da shvatim, jer vidim da mnogi guraju tu mantru oko Tadića (slično kao "svi su isti"). Čovek je nebitan, ne bi više pobedio ni u svojoj mesnoj zajednici. Niti će biti podržan kao kandidat u budućnosti. Smeta jer ide po televizijama i govori svoje viđenje stvari? Što to ne bi radio? 

Hoćemo nova i neukaljana lica? Kao što je bio Janković ili nesrećni Sergej? Good luck with that...

Ako hoćemo da sklonimo ovo zlo, potrebna su sva lica, i stara i nova... I ne preterana gadljivost na bilo koga ko je voljan da se iskreno bori... a nema ih previše, jer mnogi neće u blato...

• +1 1