Jump to content

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 8,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Hella

347

• hazard

307

• Eraserhead

253

• djordje geprat

188

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobro nam ti došao.    NIje problem u nekom tamo Tadiću, sve dok razume da je neki tamo Tadić. Jedina varijanta po kojoj on može da bude glavni odgovorni je u scenariju da razume da je glavn

За почетак моје мишљење.   Мислим да је сарадња са СПС 2008 била неминовна. Да су СПС, СРС и ДСС направил владу, пуно ствари које сада узимамо здраво за готово се не би десиле. При томе би с

Slojevito 😀 

Posted Images

Slicno i na Starom Gradu. 10ak % u koaliciji sa PSG uz izlaznost od 26%. Jebiga, beli listici ga ponovo sjebali. To je vec 2:0, ali siguran sam da ce Tadic svoju borbu nastaviti. Do sledece prilike moze da kupi ris papira za stampac, pa da ga cepa koliko mu je volja.

17 hours ago, mackenzie said:

Najgori političar u Srba u poslednjih 20 godina

... i ujedno najbolji demokratski izabrani predsednik u Srba u poslednjih 1000 godina istoriji . Tužno i istinito. Koštunica je, sa druge strane, jedna od najštetnijih figura u istoriji jer je sprečio da se napravi korak napred.

Edited by Caligula
  • Ne smaraj 3
1 hour ago, Caligula said:

... i ujedno najbolji demokratski izabrani predsednik u Srba u poslednjih 1000 godina istoriji . Tužno i istinito. Koštunica je, sa druge strane, jedna od najštetnijih figura u istoriji jer je sprečio da se napravi korak napred.

Pa kad tako kazes, nekako se gubi perspektiva - najbolji demokratski izabranik predstavnik u konkurenciji balkanskog kasapina, nazi psiha, stondiranog salonskog fasiste i nekoga ko se odazivao na ime Mlekce.

Moze u toj konkurenciji da bude i najbolji i najlepsi i najpametniji (u stvari pre najgluplji i najnesposobniji), ali to ne znaci da nas nije svom silom gurno na ovaj strmoglav na kojem smo sada.

Ali sad gura ideju o stvaranju nekakve nove jake stranke a vidim na netu i Balšone ga podržava...sad će da jedu govna a što i nas ne zovete, kad se i ako prava opozicija bude ukrupnjavala...

Edited by Tutankamon
1 hour ago, chandra said:

Pa kad tako kazes, nekako se gubi perspektiva - najbolji demokratski izabranik predstavnik u konkurenciji balkanskog kasapina, nazi psiha, stondiranog salonskog fasiste i nekoga ko se odazivao na ime Mlekce.

To je moja poenta.

Dakle cak i kada bi se vratio tako glup opet bi bio najkorisniji od svih. To vise govori o ovom narodu i izborima ovog naroda nego o njemu. Jer Kasapina, Mlekcea, Grobara ili DB zastitnika nije birao BoTa.

Edited by Caligula
26 minutes ago, Caligula said:

To je moja poenta.

Dakle cak i kada bi se vratio tako glup opet bi bio najkorisniji od svih. To vise govori o ovom narodu i izborima ovog naroda nego o njemu. Jer Kasapina, Mlekcea, Grobara ili DB zastitnika nije birao BoTa.

Pa da, ali moja poenta je da je ovo sada logican nastavak i prirodni produzetak Tadicevog prvog (i najiskrenije se nadam poslednjeg) predsednikovanja. On je tu najmanje vladao. Bavio se svojim velikim mesijanskim drzavnicko ujediniteljskim idejama i karanjem naokolo, dok je vodjenje kljucnih funkcija drzave prepustio armiji korumpiranog i nesposobnog kadra koji je sam dovukao i postavio. Da se za zelen bor uhvati... Covek makar i prosecne inteligencije i motivacije za vodjenjem drzave bio bi upgrade za nekoliko liga u odnosu na Borisa Fucking Tadica.

Pazi, cak i takvog ja sam ga dugo branio i smatrao da oko njega moraju da se ujedinjuju snage. Ali to je bilo 2008-9-10 kada je bio na vrhuncu moci, a ne 2020 kada je probuseni kurton.

Edited by chandra

On je probuseni kurton zato sto nema moc. Gadafi je bio toliko probusen kurton na kraju da su mu oni divljaci udarali cevkom automata jadac kada su ga izvukli iz one kanalizacije.

Nema pristup medijima, nema pare za stranku. Ne znam zato bi sad imao neku auru ili odisao moći kada se tehnicki ne razlikuje od obićnog gradjanina.

Jedino gde se zajebao je sto umesto da odmah da ostavku u DS i povuce se sa politicke scene, on je ostao da se blamira. Za dve godine bio bi dobar kandidat opozicije za predsednika, samo da se pritajio.