Jump to content

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 8,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Hella

347

• hazard

307

• Eraserhead

253

• djordje geprat

188

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobro nam ti došao.    NIje problem u nekom tamo Tadiću, sve dok razume da je neki tamo Tadić. Jedina varijanta po kojoj on može da bude glavni odgovorni je u scenariju da razume da je glavn

За почетак моје мишљење.   Мислим да је сарадња са СПС 2008 била неминовна. Да су СПС, СРС и ДСС направил владу, пуно ствари које сада узимамо здраво за готово се не би десиле. При томе би с

Slojevito 😀 

Posted Images

pacey defender

Mislim svašta o Koštunici, realno je najviše kriv od svih iz DOS-a za neuspeh tranzicije. Ali postavio je nedostižan standard za sve ostale - otišao sa vlasti na izborima i izašao iz politike. Tadić je glup što ne vidi da bi ga po istom takvom činu ljudi više poštovali , danas, sutra, za pola veka. Ovo što radi je tužno. I sve suprotno radi. U šorcu treba da ga gledamo kao penzionera, ne kao predsednika. 

Edited by pacey defender
  • +1 1
On 19.6.2020. at 6:42, zorglub said:

Jeste, rekao Blic. Mislim, koga ubeđujete u opravdanost pranja SPSa, druge ili sebe?

jeste, ja sam prao sps. ajd citaj malo bolje sta sam pisao.

Najgori političar u Srba u poslednjih 20 godina. Koštunca se barem povukao, ovaj ostao kao božja kazna da nas podseća koliko je nesposoban bio. Zato se takav nesposoban i nije nigdje ubacio kao npr Labus Dinikić i onaj treći. Otprilike jedino što ovaj zna da je da bude nesposoban. Na freskama će biti oslikan kao Boris Nesposobni Tadić a pored njega Dačić kao Lucifer kako ga nogom gura u Ad u 5. krug tamo gdje su nesposobnjakovići.

• Haha 1