Jump to content

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Eraserhead

Recommended Posts

7 hours ago, Hamlet Strašni said:

Kako danas. Pa on je "opet" član DS godinama. Bio je i potpredsednik od 16 do 18 kod Šuleta. Dobio najviše glasova na neposrednim izborima...

Ma prisecao sam se tog pojacanja i onoga sto je Pajtic tog dana rekao u duhu ovog ciscenja koje pominjemo. Izvinjavam se ako je ispalo konfuzno.

Predsednik DS Bojan Pajtić je, povodom povratka Lečića u DS, ocenio da je danas veliki dan za Demokratsku stranku.

"Nakon Nađe Higl, koja se pre nekoliko dana aktivirala u našoj organizaciji, danas Branislav Lečić potpisivanjem pristupnice daje doprinos ideji DS da oko sebe okupi one ljude koji svojim znanjem, iskustvom, hrabrošću mogu da budu alternativa režimu koji danas vlada Srbijom," rekao je Pajtić. Klik

Edited by Nesh
  • Replies 8,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Hella

347

• hazard

307

• Eraserhead

253

• djordje geprat

188

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobro nam ti došao.    NIje problem u nekom tamo Tadiću, sve dok razume da je neki tamo Tadić. Jedina varijanta po kojoj on može da bude glavni odgovorni je u scenariju da razume da je glavn

За почетак моје мишљење.   Мислим да је сарадња са СПС 2008 била неминовна. Да су СПС, СРС и ДСС направил владу, пуно ствари које сада узимамо здраво за готово се не би десиле. При томе би с

Slojevito 😀 

Posted Images

6 hours ago, chandra said:

?

Pa ostaju "nam" samo driblizni Romarija, nadam se da ce uspeti u ciscenju DS. Ocigledno je da nisam bio bas najjasniji, pa se jos jednom izvinjavam pppucanstvu.

20 hours ago, Hamlet Strašni said:

Размонтирали би опозицију, преузели медије и појачао репресију. Ако може Орбан, што не би могли и они...

Vučić može kao i Orban kad smo mi, živalj, u situaciji da ako se naprimer ne slažemo sa političkom situacijom u zemlji u zadnjih 30+ godina, možemo da zapalimo kad god i kako god hoćemo i da nas bole paja za Srbiju.

A da su 2008 pobedili ne bi izdržali na vlasti 8 godina nema sile. Ali naknadna pamet.

Bota je, baš kao i Čeda, sve vrijeme davao signale da bi mogao da se pridruži UDS-u, ali neko je procjenio da bi samo napravio štetu. Novo dno.

Sve, sve, ali da me neko ubedjuje 2020 da jeTadic pre osam godina izgubio zbog belih listica!? Kao, falilo mu 35 000 glasova i to bas jebena fucking elita, krug dvojke, beogradski krug, druga Srbija, neki tamo intelektualci, prava urota. Pa makar zbog tate da su glasali, izdajnici nijedni.

Boris Tadic je uspeo prakticno nemoguce - da na poziciji predsednika drzave izgubi vise od 1 300 000 glasova izmedju drugog kruga 2008 i prvog kruga 2012, ili 830 000 ako se gledaju dva druga kruga. Kako je uspeo, to odlicno znamo. Jebali ga Krstic i Trivanka za pocetak. A onda Petrovic i Sutanovac. A onda i svi cetnici koje je vispreno nicim izazvan mirio s partizanima jos 2004.

A i sam Tadic, eno ga, u pohodu na Stari grad preti "pobedicemo bele listice"! Kakav moron izgubljen u vremenu.

• +1 3
  • Hvala 2
On 16.6.2020. at 17:59, ravena said:

2008. je dss hteo da pravi vladu sa sps i srs.

Jeste, rekao Blic. Mislim, koga ubeđujete u opravdanost pranja SPSa, druge ili sebe?

Edited by zorglub