Jump to content
Eraserhead

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Recommended Posts

Frank Pembleton
rekla bih glogov kolac, ali se bojim da me se ne podvede pod ovo:
„Paradoksalno je da su beli listići meni verovatno spasili život - ja ne bih mogao da izračunam kako bi se stvari do kraja razvijale jer su moje politike ugrožavale ne samo moju političku karijeru, već i ličnu bezbednost pa je ta inicijativa bila mnogo štetnija za građane Srbije, nego za mene lično."

zapao mi je za oko i ovaj podatak:
"Potpredsednici DS-a 2012. godine bili su Dušan Petrović, Dragan Šutanovac, Bojan Pajtić i Jelena Trivan"
stranka sa takvim potpredsednicima (izuzimam Pajtića) nije imala nikakvu šansu.
Zašto izuzimaš Pajtića, nadam se ne zbog tvitova...

... Shiit has hit the fan...

pt 2.0
13 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zašto izuzimaš Pajtića, nadam se ne zbog tvitova...

Imala sam prilike da ga sretnem u nekoj situaciji, ponašao se kao pristojan čovek. Zato.

Stvarno ga ne mogu u istu ravan sa Trivankom itd.

Caligula
16 hours ago, Nesh said:

u vreme afere Bodrum

... danas imamo po tri Bodruma dnevno. Dakle nekoliko hiljada Bodruma za ovih osam godina.

Ali mi se i danas secamo (ne mislim na tebe @Nesh vec generalno) samo ovog DSovog. Jebeno neverovatno, taj Bodrum danas izgleda kao nevina igra dece u pesku, benigna aferica naspram ove zahuhtale lokomotive koja proizvodi afere bukvalno svaki sat. I Bodrum i dalje nije time zatrpan, naprotiv, jos se pamti kao veeeelika brljotina Zutih. Prljavi vesh drugosrbijanaca kojem se cesto vracaju.

Eh, kakvo je to vreme demokratije bilo :heart: tada je i Bodrum bio afera koja se prepricavala mesecima godinama.

Nema nama spasa jebiga, od drveta redovno ne uspevano da vidimo shumu.

Edited by Caligula

maharaja
10 minutes ago, Caligula said:

... danas imamo po tri Bodruma dnevno.

+1

I to samo od onoga što ispliva u ovo malo slobodnih medija što je preostalo.

Pa samo od onoga što Krik izbaci može da se snimi jedno četiri sezone Narkosa

Nesh
21 minutes ago, Caligula said:

... danas imamo po tri Bodruma dnevno. Dakle nekoliko hiljada Bodruma za ovih osam godina.

Ali mi se secamo (ne mislim na tebe @Nesh vec generalno) samo ovog DSovog.

Nema nama spasa jebiga, od drveta redovno ne uspevano da vidimo shumu.

Bodrum se svakako nije smeo desiti, a predstava u kojoj Tadic glumi pravednika koji ne zna nista o tome dok ga ne pozove Neda Arneric, pa onda krene u utvrdjivanje odgovornosti, ali nikada ne otkrije ko je u to vreme bio sef poslanicke grupe, dakle ta pedstava je jedna od predstava koje su nagovestile kom ce se Tadic privoleti carstvu - ogledalcetu, ogledalcetu koje na pitanje je najlepsi na svetu daje jedini moguci odgovor ili Demokratskoj stranci i politickom delovanju u korist drustva.

Od ove bagre se sve ovo moglo ocekivati, zato sam uvek kad je trebalo zaokruzivao PROTIV, da ne dodje Toma...itd.,,no, to ne znaci da treba zaboraviti prve korake koji su vodili ka rastakanju postpetooktobarskog drustva, odrzavanju u zivotu i davanju sanse ovoj bagri, uz svu svest o uslovima u kojim se delovalo.

Edited by Nesh

dragance

Usput, kao da se zaboravlja da je 90% ove sadašnje bagre baš ta ekipa iz Tadijevog DSa.

Caligula
39 minutes ago, dragance said:

Usput, kao da se zaboravlja da je 90% ove sadašnje bagre baš ta ekipa iz Tadijevog DSa.

Zaboravlja se i da 90% te bagre cak i danas ne uzima u usta rec "izdajnici" ili se kiti patriotizmom, niko od te bagre nije umesan u ubistvo Olivera Ivanovica npr.  Druga vrsta bagre se bavi deljenjem naroda na izdajnike i patriote, druga vrsta bagre ubija politicke protivnike. Meni je neverovatno da se ne vidi ta vrlo bitna i sustinska razlika. Inace, koliko je krao Vesic tada a koliko sada? Koliko je krao Mali? Trivanka? Pa oni su sada digli svoj procenat sa 10% na 60% jbt.

Lopuze ko lopuze, nemaju ideologiju, prilagodili su se i Vucicu. Kao da su oni nekada zaista bili Demokrate :D pa ih stavljamo DSu na dushu, jok bre, samo ispunili prostor u koji posten svet nije hteo da ulazi. Zato nam je ovako kako nam je jer se posteni gade politike. Zato ce biti lopova i u sledecoj vlasti, i to je ocekivano - ali neka barem izbori budu posteni kao u periodu 2000-2012te.

@Nesh

Ma sve OK ali ti opet o Bodrumu :lol: pa jebote samo onaj npr. ulazak Vucica u sred sezone gripa kod dece obolele od karcinoma mi je 100 Bodruma. O ostalim krupnijim aferama, ubistvima i ukidanjima drzave da ne govorim.  Koliko Bodruma je ubijanje Ivanovica? To je poenta a ne da li se Bodrum mogao izbeci. Zabole me za Bodrum i glasanje iz bodruma, to je spram ovoga nevina sitnica.

Edited by Caligula

Budja

Ovaj, zar se Bodrum nije desio Ziletu?

Pa je i to doprinelo Tadicevoj pobedi na unutarstranackim izborima.

Nesh
2 minutes ago, Caligula said:

@Nesh

Ma sve OK ali ti opet o Bodrumu :lol: pa jebote samo onaj npr. ulazak Vucica u sred sezone gripa kod dece obolele od karcinoma mi je 100 Bodruma. O ostalim krupnijim aferama, ubistvima i ukidanjima drzave da ne govorim. To je poenta a ne da li se Bodrum mogao izbeci. Zabole me za Bodrum i glasanje iz bodruma, to je spram ovoga nevina sitnica.

Ne o Bodrumu, nego o Tadicu.

Cek da vidim...Boris Broztm Tadic i Socijaldemokratska stranka jos uvek pise u naslovu ovog topika.

Ajd sad ti napisi nesto o nedoumici da li je Vucic gori od Tadica, nedoumici koja suvereno vlada na ovom forumu, stvarno nam treba razjasnjenje i razrada, do sada nismo uspeli da shvatimo ko je gori, pa zato verovatno i ne pisemo o bagri detaljno na bezbroj topika...i da se svakom sa foruma pojedinacno telefonira i uputi se u detalje sta su sve Vucic i menazeria uradili...

pbg12345

kauboju sta je uopste poenta tvoje poruke koju nam saljes iz dana u dan iz posta u post, a ona sustinski govori "vucic je gori od tadica"

aaaajdeeee?

sta da radimo sa tim?

koja je poenta?

Hamlet Strašni
1 hour ago, dragance said:

Preterujes. Nesa Slina, Vulin,

Zorana, Brnabic, Vučević, Mirović, Maja, dr Smrt, Marko Djurić, kum Petrović, Djuka Bizon, Šormaz....

Niko od njih nije bio u DS. 

Vesić, Mali, Trivan, plus poneko po lokalu. To nije 90% ni blizu

Caligula
2 hours ago, Nesh said:

Ne o Bodrumu, nego o Tadicu.

Cek da vidim...Boris Broztm Tadic i Socijaldemokratska stranka jos uvek pise u naslovu ovog topika.

Pomenuo si Bodrum pa sam reagovao.

Bodrum je smejurija u shiroj slici, dakle cak ni na ovoj temi nije neki argument. A smesno mi je kako se jedna prenaduvana rec koja nije izlazila iz radikalskih usta lepo odomacila i u drugostrbijanaca.

Ima tu i onaj populisticki momenat: "eto, ONI putuju u Bodrum a vi narode nemate ni za leba"... kako danas iz ove prespektive to smesno zvuci.

Edited by Caligula

dragance
1 hour ago, Hamlet Strašni said:

Preterujes. Nesa Slina, Vulin,

Zorana, Brnabic, Vučević, Mirović, Maja, dr Smrt, Marko Djurić, kum Petrović, Djuka Bizon, Šormaz....

Niko od njih nije bio u DS. 

Vesić, Mali, Trivan, plus poneko po lokalu. To nije 90% ni blizu

U pravu si. Izvinjavam se. No dosta drugih su bili bliski vlasti tada. Ali ta glavna ekipa jeste crveno-crna.

Milosh76

A Knezevic recimo ili Nedimovic... i oni su bili DS u nekom trenutku