Jump to content
Eraserhead

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Recommended Posts

Sludge Factory
Posted (edited)

Imao je i video snimak, ako me secanje ne vara, celi prilozi u vestima raznim. Ali dobro, mozda sam ishlapio. 

Edited by Sludge Factory

ToniAdams

dajte, bio je ceo fotosesn.

mislim, to da je momak hrpa govana nije niti novo niti cudno. meni su zapravo enigma likovi koji ce pasti u amok samo ako im kazes da je on, tako inteligentan, harizmatican, i, sto je najvaznije, sa izrazitim osecajem za odgovornost, zasluzan sto nas ova stoka sada jase.

pbg12345

ali on je (bio?) tako lep i zgodan, beogracko dete, iz ugledne porodice! :(

jbt, pa covek je doziveo da ga pobedi 1 tomislav nikolic

sve ostalo na stranu, samo ta cinjenica bi svakom sa iole samopostovanja bila dovoljna da se zatvori u svoja 4 zida i vise nikad nigde ne pojavi u svojstvu politicara i slicno

James Marshall

I to dok si ti u poziciji vlasti a Toma opozicija. Znači seppuku. 

ragasto

Priznajem da mi nije jasno na osnovu čega Demokratska stranka misli da će im ova ujedinjavanja pomoći. Ako idu na sve ili ništa da bi mogli na eventualnim izborima da nastupe kao jedina opoziciona snaga...mislim da ćemo svi imati veliki problem.

Lezilebovich

Ne znaju sta ce, ideja nula, a losije od trenutne situacije im sigurno neće biti. 

Taihoskopija

Koje bizarno šminkanje leša i to našli Tadić i Dušan Petrović (?) da se ujedinjuju i 'rebrendiraju', lol. A zapravo bi njihovo sklanjanje u duboke rupe anonimnosti, što udaljenije od javnosti i kamera više pomoglo i DS-u (ako bi išta) i rušenju Vučića i to da zatpaju tragove za sobom i ne osvrću se. 

Frank Pembleton
52 minutes ago, Taihoskopija said:

Koje bizarno šminkanje leša i to našli Tadić i Dušan Petrović (?) da se ujedinjuju i 'rebrendiraju', lol. A zapravo bi njihovo sklanjanje u duboke rupe anonimnosti, što udaljenije od javnosti i kamera više pomoglo i DS-u (ako bi išta) i rušenju Vučića i to da zatpaju tragove za sobom i ne osvrću se. 

Pa to... Od svih Jbga njih dvojica, ja bi i skapirao, Živković ovaj što smo ga spominjali Đurišić...

Vapad

Glede slike sa basketa - mozda prva na ovoj strani?

Ali generalno to nije toliko bitno.... bitnije su bile:

Pomirenje-tanjug.jpg.71fc6c6df9ebf211c80b43f4a6de9805.jpg102156.jpg.eafee6a4ece7be24a39ddda87658c981.jpg

6025_vest_v100951p0.jpg.ee7262a1b8eeac4ad4b01f9aa60442d0.jpg

1224406732_Thumb_001dinkicitadiccopy.jpg.66a886648d47beb7fdecf5fbcac0e762.jpg363938170_Thumb_03dodiktadic_afp.jpg.ddba1fce8c35dfe78df8a7ddbb5e1bd0.jpg

djordje geprat
On 2.3.2019. at 11:18, pbg12345 said:

jbt, pa covek je doziveo da ga pobedi 1 tomislav nikolic

čudo jedno.

Apollo Creed

Pali se mašina!

Venom

Bice to mocna infrastruktura.

Apollo Creed

PREDSTAVNICI EP PRECRTALI ĐILASA: Strancima Tadić favorit u opoziciji

:fantom:

ToniAdams

jos da opet okupi cedu i canka, ko tri amigosa! pa da zahteeeeeeva da se glasa za ovaj srecni broj!

Edited by ToniAdams