Jump to content

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Eraserhead

Recommended Posts

• Replies 8,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Hella

347

• hazard

307

• Eraserhead

253

• djordje geprat

188

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dobro nam ti došao.    NIje problem u nekom tamo Tadiću, sve dok razume da je neki tamo Tadić. Jedina varijanta po kojoj on može da bude glavni odgovorni je u scenariju da razume da je glavn

За почетак моје мишљење.   Мислим да је сарадња са СПС 2008 била неминовна. Да су СПС, СРС и ДСС направил владу, пуно ствари које сада узимамо здраво за готово се не би десиле. При томе би с

Slojevito 😀 

Posted Images

umoljavam da se prilozi iz njuza kače na temu "kdp humor, nije smešno", hvala.pošto ovde ne kačimo budalaštine, nego ozbiljne reči pametnih i knjiških ljudi.
Tadić je, međutim, podsetio da je Srbija u protekloj godini imala veći nivo investicija od Mađarske, BiH, Hrvatske i Slovenije zajedno, ali da se time ne zadovoljava.Premijer Srbije Mirko Cvetković kazao je da je vrednost stranih investicija u Srbiji u prvih deset meseci ove godine bila 1,75 milijardi dolara i da je to 100 odsto više nego u 2010. godini."Neprikladno bi bilo da se kaže da je to izvanredan uspeh i da smo zadovoljni, ali takođe je neprikladno i da se kaže da to nije ništa, imajući u vidu da se te investicije beleže u kriznoj godini i kada se najavljuje nova kriza", kazao je Cvetković.http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=12&dd=08&nav_id=564119
javili da će JBBT sada da nam objasni situaciju. čeka se.
ali kakva je uopshte situacija? majstori shrafili neki nameshtaj, pa sam potpuno zaboravila na situaciju :isuse:
ali kakva je uopshte situacija? majstori shrafili neki nameshtaj, pa sam potpuno zaboravila na situaciju :isuse:
Odlozeno. Mislim na odluku o kandidaturi. Edited by Nesh
Odlozeno. Mislim na odluku o kandidaturi.
stvarno? za do kad? zashto sad tako, taman su nas pripremili da smo sami krivi za sve sto nas snadje danas. chak je i gosn liht drndao vunu celo jutro na rts, o velikim naporima i uzrocima i posledicama. i vec sta oni drndaju, kad ih se pozove da... objasne.dzaba ovolikog peglanja cele nedelje <_< Edited by thermal bug
djordje geprat
stvarno? za do kad? zashto sad tako, taman su nas pripremili da smo sami krivi za sve sto nas snadje danas. chak je i gosn liht drndao vunu celo jutro na rts, o velikim naporima i uzrocima i posledicama. i vec sta oni drndaju, kad ih se pozove da... objasne.dzaba ovolikog peglanja cele nedelje <_<
ko je gosn liht? znao sam no, izvetrilo.... Edited by djordje geprat
stvarno? za do kad? zashto sad tako, taman su nas pripremili da smo sami krivi za sve sto nas snadje danas. chak je i gosn liht drndao vunu celo jutro na rts, o velikim naporima i uzrocima i posledicama. i vec sta oni drndaju, kad ih se pozove da... objasne.dzaba ovolikog peglanja cele nedelje <_<
Popravni u martu. Ocekuje se obracanje B. Tadica. Edited by Nesh
ko je gosn liht? znao sam no, izvetrilo....
ne znam, neki bradati nvo smor. otac mi skrenuo paznju jutros, inache ni ja ne bih znala.u martu znachi. pomrijecemo od kampanje :cry: Edited by thermal bug

Zapravo odlučivaće 12. februaraedit: naravno, prvi put, pa onda još ko zna koliko puta do 1. marta...ma ima da bude uzbudljivije od penala u finalu CL ^_^

Edited by MancMellow