Jump to content
Eraserhead

Boris Broz™ Tadić i Socijaldemokratska stranka

Recommended Posts

Jerry

Ne želim srpski Černobil i gotovo jer ja sam jedan od zaluđenika postao nakon akcidenta u Ukrajini !

Idioteque

Aman ljudi, Boris Tadić, Borisove čarolije, kakve vas nuklearke snašle? Zainteresovani za tu temu paravac Nauka ili Ekonomija.

Д

Супер је све то, лепо, чисто, ово, оно, али само ако је 100% безбедно 100% времена, а знамо да ништа није такво.

Jerry

A Đelić je član DS-a pa sve to ima veze. angry.gif

Д
Па и ја сам члан ДС-а, па сам против нуклеарки.

Idioteque
Ja kažem da nema, a ja se pitam. Nepelujem da se prekine sa trolom. Poslednji put. Edited by Idioteque

Jerry
Ja kažem da nema, a ja se pitam. Nepelujem da se prekine sa trolom. Poslednji put.
AMEN!!!Ne ljuti se,čoveče.

angern
corax.gifCanak:"Ako vec treba da se Tadic i Dacic pomire, mada nisam shvatio njihovu svadju, al` ajde.."Thumb_MS-17608131.jpgI jos jedno rukovanje.. Edited by angern

Bane_V

Strip na onu sliku od pre par dana10.jpg

Sludge Factory

Diskutant
Na konstitutivnoj sednici Nacionalnog saveta za infrastrukturu, kojoj je predsedavao predsednik Srbije Boris Tadić, zaključeno je da dodatni zahtevi konzorcijuma "Alpina-Porr" nisu u interesu zemlje, te da nema osnova da ugovor o koncesiji stupi na snagu.
hohoho, još jedan graditelj, na svojoj jubilarnoj stotoj funkciji :lol:http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yy...p;nav_id=308697

Otto Katz

Pola sata tražim i čudim se da kako to da na politici nema topića o Tadiću, kad ono "kućne čarolije". I jest bogami stvarno gosn Tadić ima 1 političku koohinju :Hail: . Objasnio je svima, "međunarodnoj zajednici", EU i Haagu, radikalima i DSS, LDP je ovim još više zafrljačio na marginu, poklopio SPS, što će ih svesti na status lijeve frakcije DS. Čovjek je ščepao poluge moći, izvukao ogroman politički profit. Pozicionirao se u političkom centru s daj hard nacionalistima na desnoj i Jovanovićevim pravednicima na "lijevoj" strani. Srbijansko višestranačje ovim postaje jedna dosadna scena s predvidljivim ulogama, potezima i ishodima. Rocky I-V - Rocky wins. :yawn:

angern
Pola sata tražim i čudim se da kako to da na politici nema topića o Tadiću, kad ono "kućne čarolije". I jest bogami stvarno gosn Tadić ima 1 političku koohinju :Hail: . Objasnio je svima, "međunarodnoj zajednici", EU i Haagu, radikalima i DSS, LDP je ovim još više zafrljačio na marginu, poklopio SPS, što će ih svesti na status lijeve frakcije DS. Čovjek je ščepao poluge moći, izvukao ogroman politički profit. Pozicionirao se u političkom centru s daj hard nacionalistima na desnoj i Jovanovićevim pravednicima na "lijevoj" strani. Srbijansko višestranačje ovim postaje jedna dosadna scena s predvidljivim ulogama, potezima i ishodima. Rocky I-V - Rocky wins. :yawn:
Ti pretpostavljas da je vlada stabilna, ali Dacek nesto i nije odusevljen..

barrcode
Ti pretpostavljas da je vlada stabilna, ali Dacek nesto i nije odusevljen..
posle ovoga je čvrsta ko armirani beton.

angern
posle ovoga je čvrsta ko armirani beton.
A posle Mladica? Ima li nesto cvrsce od a. betona?