Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

Muzika David Euegene Edwardsa se slusa onako kako je on izvodi. Zatvorenih ociju. Zahteva prisutnost tokom cele procesije. Na samom pocetku trazite zvuk koji bi vas prikljucio na vibracije D.E.E., a kasnije mozete samo da se prepustite. Opiranje nije preporucljivo. U sinocnim razgovorima nakon koncerta spominju se stil Jeffrey Lee Pierce-a, harizma Jima Morrisona, doza ludila David Yowa i evil eyes Roberta Johnsona. Svako je osim desavanja na sceni video i jos neke, samo njemu poznate kadrove. Sinoc je guru primenio svoj metod da nas nauci r'n'r religiji. Ej men.Rekoh reakciji sinoc da je njemu bilo najteze. Pored svega sto se desavalo na bini trebalo je slikati. Bas me interesuje da vidim da li se na slikama vide i duhovi muzicara prisutnih u sali.edit: hvala alamu sto ne ostadoh ispred DOB-a.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Muzika David Euegene Edwardsa se slusa onako kako je on izvodi. Zatvorenih ociju. Zahteva prisutnost tokom cele procesije. Na samom pocetku trazite zvuk koji bi vas prikljucio na vibracije D.E.E., a kasnije mozete samo da se prepustite. Opiranje nije preporucljivo. U sinocnim razgovorima nakon koncerta spominju se stil Jeffrey Lee Pierce-a, harizma Jima Morrisona, doza ludila David Yowa i evil eyes Roberta Johnsona. Svako je osim desavanja na sceni video i jos neke, samo njemu poznate kadrove. Sinoc je guru primenio svoj metod da nas nauci r'n'r religiji. Ej men.Rekoh reakciji sinoc da je njemu bilo najteze. Pored svega sto se desavalo na bini trebalo je slikati. Bas me interesuje da vidim da li se na slikama vide i duhovi muzicara prisutnih u sali.edit: hvala alamu sto ne ostadoh ispred DOB-a.
Ni manje reci, ni boljeg opisa. Ko da sam bio na koncertu.Fino, fino.
Link to comment

Razvaljivanje! Odlican koncert. Tek uzivo njihove pesme postaju kompletne.Kakav je samo lik Dejvid Judzin Edvards :Hail: Nekakva mesavina rokera, proroka i samana. A tek i kakvom transu svira, sa sve udaranjem po licu i izvrtanjem ociju.Plus smo dobili obradu Boba Dilana, i za kraj regularnog dela "Heart and Soul" Joy Division.ps. Odlican je zvuk u renoviranoj sali.

Link to comment

onaj neko sto je viknuo aleluja na kraju, bulz aj. dedvud u pogonu.savrseno.polugoli pricer u dedvudu. sta vise bezboznica moze da pozeli. nego, jel uspeo neko da razazna sta je na tetu na desnoj ruci? na levoj je jelen, to videh.

Link to comment
Samoubilacki dobar snimak i slike i zvuka.
Aaaaaaa!!! :Hail: :Hail: :Hail:Ima kod istog tipa i pocetak koncerta:A nasao sam jos jedan snimak, polovican, sa malo izoblicenim zvukom, ali dovoljno nadrazujuci deo sa "Your Russia".
nego, jel uspeo neko da razazna sta je na tetu na desnoj ruci? na levoj je jelen, to videh.
Na desnom ramenu deluje da je neka ptica sa rasirenim krilima (vidi se malo i na ovim snimcima), na levoj podlaktici "Y'shua" na hebrejskom, to sam video ranije... a mislim da ima jos nekoliko tetovaza. Edited by Takeshi
Link to comment
  • 4 months later...
grantnova.gifGRANT HART - Living Room@SKC, četvrtak 29. april, 22hPosle 15 godina pauze Grant Hart će nastupiti po treći put u Srbiji. Bubnjar i autor (polovine) Husker Du pesama, kasnije lider sastava Nova Mob, gitarista i singer-songwriter, multi-instrumentalista, vizuelni umetnik... Prvi put je svirao sa bendom Nova Mob u Akademiji 1990, sam je dva dana držao čas u KST-u 1995, a petnaest godina kasnije ponovo dolazi solo da promoviše novu ploču "Hot Wax" i da svira pesme koje svi znaju. Ovde je intervju koji je Skoča napravio sa Grantom za GistroFM pre par meseci.Na youtubeu ima milion snimaka sa poslednjeg SXSW u Ostinu.http://www.youtube.com/watch?v=_SD7bC0de0cKarte su u prodaji od danas (sreda 31. mart) na šanku Living Rooma. Prvih 100 karata košta 1000 dinara. U okviru Balkanske turneje Grant Hart će posetiti sledeće gradove:APRIL 20104/28- ZAGREB, Croatia4/29- BELGRADE, SerbiaMAY 20105/2- BUCHAREST, Romania5/4- SKOPJE, Macedonia5/6- DUBROVNIK, Croatia5/7- SARAJEVO, BosniaDISCLAIMER: Grant Hart je bivši narkoman i alkoholičar. Takođe je i homoseksualac. Nije baš mnogo društven i ne zanima ga šta drugi misle. Unapred se izvinjavam svima koje nešto od ovih činjenica vređa i uznemirava. On to ne krije, ja to ne krijem i molim sve da to ne bude neko opšte mesto hejtovanja... Zbog specifičnosti organizacije ovog koncerta, neće postojati spisak. Ko ne kupi kartu neće moći da uđe u salu bez obzira koga poznaje. U prodaji će biti 220 karata. Edited by alamo
Link to comment
DISCLAIMER: Grant Hart je bivši narkoman i alkoholičar. Takođe je i homoseksualac. Nije baš mnogo društven i ne zanima ga šta drugi misle. Unapred se izvinjavam svima koje nešto od ovih činjenica vređa i uznemirava. On to ne krije, ja to ne krijem i molim sve da to ne bude neko opšte mesto hejtovanja... Zbog specifičnosti organizacije ovog koncerta, neće postojati spisak. Ko ne kupi kartu neće moći da uđe u salu bez obzira koga poznaje. U prodaji će biti 220 karata.
:Hail: :Hail: :Hail: Edited by assück
Link to comment
grantnova.gifGRANT HART - Living Room@SKC, četvrtak 29. april, 22hPosle 15 godina pauze Grant Hart će nastupiti po treći put u Srbiji. Bubnjar i autor (polovine) Husker Du pesama, kasnije lider sastava Nova Mob, gitarista i singer-songwriter, multi-instrumentalista, vizuelni umetnik... Prvi put je svirao sa bendom Nova Mob u Akademiji 1990, sam je dva dana držao čas u KST-u 1995, a petnaest godina kasnije ponovo dolazi solo da promoviše novu ploču "Hot Wax" i da svira pesme koje svi znaju. Ovde je intervju koji je Skoča napravio sa Grantom za GistroFM pre par meseci.Na youtubeu ima milion snimaka sa poslednjeg SXSW u Ostinu.http://www.youtube.com/watch?v=_SD7bC0de0cKarte su u prodaji od danas (sreda 31. mart) na šanku Living Rooma. Prvih 100 karata košta 1000 dinara. U okviru Balkanske turneje Grant Hart će posetiti sledeće gradove:APRIL 20104/28- ZAGREB, Croatia4/29- BELGRADE, SerbiaMAY 20105/2- BUCHAREST, Romania5/4- SKOPJE, Macedonia5/6- DUBROVNIK, Croatia5/7- SARAJEVO, BosniaDISCLAIMER: Grant Hart je bivši narkoman i alkoholičar. Takođe je i homoseksualac. Nije baš mnogo društven i ne zanima ga šta drugi misle. Unapred se izvinjavam svima koje nešto od ovih činjenica vređa i uznemirava. On to ne krije, ja to ne krijem i molim sve da to ne bude neko opšte mesto hejtovanja... Zbog specifičnosti organizacije ovog koncerta, neće postojati spisak. Ko ne kupi kartu neće moći da uđe u salu bez obzira koga poznaje. U prodaji će biti 220 karata.
:isuse: :isuse: :isuse: :isuse: roknuću se, nisam u zemlji tog dana.strašno
Link to comment

bas se radujem ovome.koliko sam tek puta slusao hvalospeve o tom '95. koncertu i kako je ceo kst singalongovao 'she floated away'vec sutra cu da svratim po kartu...

Edited by shinobi
Link to comment
bas se radujem ovome.koliko sam tek puta slusao hvalospeve o tom '95. koncertu i kako je ceo kst singalongovao 'she floated away'vec sutra cu da svratim po kartu...
nezaboravan koncert. imam ceo snimak, snimljeno sa DAT-a iz mixete :Hail: ko hoće, možemo da se dogovorimo da aploudujem negde
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...