Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

nije bash da sam ochekivao nishta na proshlom koncertu, ali svakako nisam ochekivao onako dobru svirku. jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio. nazalost, ipak vjerovatno necu prisustvovati ovom :(face control mi je jedan od najboljih albuma u 2009. so far

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

lelej. kako je krenulo izglea ce bude ezotericniji skup no onomad.i meni je bio supergig prosle godine i misim da bi masovna forumska shtroka trebalo da dodjije i cuje pravi rokenroul!ja cu povedem 1 devojcicu i 2 decaka!

Link to comment

Prvi album HF mi nije bio nista posebno, ovaj novi je mnogo bolji ali uzivo - bolji bar duplo nego na plocama. Dvoje ljudi na bini, zvuce kao da ih je 12. Jedva cekam 22.

Link to comment

Karte za HF od 6. aprila mogu da se kupe na sanku u Living Roomu SKC-a po ceni od 800 dinara. Kada se Living Room prebaci u klub SKC-a, poznat i kao DrugiNoviKlub, tamo ce se nastaviti sa pretprodajom, mislim da je datum selidbe 12. april. Na dan koncerta karta ce biti 1000 dinara.

Link to comment
  • 2 weeks later...

ja samo na brzinu da kazem da je bilo jedno zilion puta bolje nego sto su mi prepricavali prosli koncert na kome nisam bila. od prvog do poslednjeg minuta.medjutim, veoma je vazno i da javno pohvalim najveceg dzentlmena u srbiji, ser tonija adamsa, koji je pozrtvovano i ne misleci na sebe, u poslednjem trenutku spasio nezna stopala dame aleksej od rezanja po jelen pivo srci.

Link to comment
ja samo na brzinu da kazem da je bilo jedno zilion puta bolje nego sto su mi prepricavali prosli koncert na kome nisam bila. od prvog do poslednjeg minuta.medjutim, veoma je vazno i da javno pohvalim najveceg dzentlmena u srbiji, ser tonija adamsa, koji je pozrtvovano i ne misleci na sebe, u poslednjem trenutku spasio nezna stopala dame aleksej od rezanja po jelen pivo srci.
Nisam ni sumnjao da bi ovaj forumski vitez učinio manje od spasavanja damskih stopala...
Link to comment

Za ne verovati ali jos bolje nego prvi put!Mogli bi da sviraju i 10 minuta, opet bi bio vrhunski koncert.Boeckner cak razbio arkadu na kraju od skakanja po podu :Hail: :Hail: :Hail: A za last-second spasavanje Aleksej :thumbsup:

Link to comment

Sjajan cert - definitivno bolji nego prosli put. Meni se cini da je bar za 50% bilo vise ljudi sada. Heh, zbog pitchforka ili cega vec, prvi redovi bili puni klincadije od 20ak god koji su djuskali sve vreme. Bice da smo dobili novog Steve Wynn-a, tj bend koji komotno moze dolaziti u Bg dva puta godisnje a da broj posetilaca raste umesto da opada. Inace, i dalje sam misljenja da HF zvuce bar 5 puta bolje uzivo nego na albumu. Npr - na Face Control jedva da cujem distorziranu gitaru, mislim ima je, ali sve nesto kao suptilno, dok mi sad usi jos zvone od nje, dva sata posle svirke. Sve u svemu, fenomenalan cert, mada nema razloga za nekim velikim kajanjem ako niste bili veceras - imam utisak da cemo mi vidjati ovo dvoje cesto u Bg-u. I da, Alexei je cuter than ever :wub:

Link to comment

Mnogo vise. Neko rece da je prosli put bilo 50 ljudi, a meni je izgledalo da nas je bilo dvaes'.Nisam neki dobar procenjivac, ali se culo da je prodato nesto manje od 100 karata.

Link to comment

Slabo baratam sa brojkama, ali Alamov osmeh na kraju certa mi govori da je sve proslo cool, tj kako smo se nadali....Ma nije ni toliko vazno koliko je bilo ljudi - i prosli put, nas 40-50 smo pravili buku kao da nas je 150. Vazno da su HF pocepali Bg dva puta u roku od 6 meseci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...