Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

Na TV ili na radiju? Ne vidim to ni na jednoj ni na drugoj satnici na b92 sajtu (ili je sakriveno pod nekim drugim imenom).
na radiju, udrugom delu gistroFM-a. tako reče voditelj, valjda sam dobro shvatio. Edited by MocaVukotic
Link to comment

Bio U KST-u. Stajao sam na dva metra s njegove leve strane i video veliku nervozu i nestrpljenje. Los dope, valjda... Inace veliki sam postaovalac Husker Du. Pre petnaestak godina moj bend je izvodio She floated away. 2004. sam imao projekat koji je svirao jos dve njihove stvari: Green eyes i Flexible flyer. Sve tri Hartove, sto dosta govori.Imam kartu viska. Supruga, jos veci obozavalac Huskera, ne moze da dodje. Dacu je po ceni.Pozz

Edited by morttensen
Link to comment

jes vala, bilo. ne znam cemu oni silni disklejmeri u najavi certa, te kako je GH ovakav, te onakav... nista ja od toga ne videh, naprotiv.bilo bar 300 ljudi na keca, koje 220?!

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
jes vala, bilo. ne znam cemu oni silni disklejmeri u najavi certa, te kako je GH ovakav, te onakav... nista ja od toga ne videh, naprotiv.bilo bar 300 ljudi na keca, koje 220?!
Bilo je lepo videti gomilu poznatih lica na jednom mestu. Medjutim, dok sam pricao sa drugarima, ispred SKC-a, naisao je Hart. Trebalo nam je neko vreme da ga prepoznamo, a on je videvsi da smo uspeli, rekao "Hi". Bilo je dosta tuzno videti ga onoliko oronulog. Te 1996. gostovao je u emisiji kod moje supruge na Studiju B. Pitala ga je sta ce prvo svirati i da li ce uopste odsvirati She floated away, a svi koji su tada bili znaju koja je stvar bila prva.Ja sam ga takvog zapamtio i zato nisam usao u SKC sinoc.
Link to comment

Kako god izgledao i šta god ostalo od njega, kad zatvori oči i počne da peva, čini mi se da sve te stvari nestaju i da je opet onaj isti mlađani Hart. Ja sam uživao, mada je bilo i prilično setno. Ali to je jedna rock'n'roll sudbina, na žalost, tako je to. I svirao je baš sve što se poželeti može. Nisam očekivao, na primer, da će da ispuni želju nekom liku i da svira Standing By The Sea, to se stvarno nisam nadao da ću da čujem. Još sam sreo na koncertu ortaka iz osnovne koga nisam video jedno 10 godina. Raspilavio sam se od sinoć i nikako da me prođe.

Link to comment

A jebiga, pedeset mu je godina, pojela ga možda droga vako fizički, al lucidan je sasvim. Seta je u redu, prirodno skroz, al ništa dalje od toga.

Link to comment

izbrisao negativno intoniran post, al' mi ni posle 24 sata djavo ne da mira.imao sam veliku zelju da izadjem nakon onih ispada. sam grant je delovao poprilicno frustrirano i besno, cinilo mi se u nekoliko trenutaka da ce prekinuti koncert. koji su to ljudi i koj im je, ne znam.koncert iz '95 je bio moj prvi 'veliki' koncert, a ono od juce, sto se mene tice, nije ni priblizno licilo na ono. ne znam da li sam ja to nesto pogresno cuo, ali, rekao bih da je grant izgovorio recenicu koja je pocinjala sa 'what happened to the magic...'.blago vama kad mozete ovako pozitivno da gledate na dogadjaj.

Edited by Malkmus
Link to comment

nisam bio na certu ali sam cuo za incident. koji su to ljudi? kao da ih ne sreces po gradu, na svakom "vecem" certu. ispred zickaju ulaz jer bi pare koje imaju radije dali na alkohol, sprzeni i isprani has-beens. nabijem ih na kurac, da prostite

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...