Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

pa rapidshare valjda ide do 300mb, barem u .de verziji.i ja bih bio zahvalan za link.a ecce homo mislim da imam, provericu veceras. pa ako nekome treba nek se javi.grant mi se svojedobno na new day rising potpisao kao "grant harta", kaze seca se da su mu tako pogresno spelovali ime u ritmu, kad je svirao "tesla klubu". ne zna covek padeze.

Link to comment

kako ide prodaja karata? el moze da se desi da ih ne bude u cetvrtak/petak? (sto bih iskreno zeleo)ja svoju pazario odavno :)za dizanje fajla preporucujem mediafire.com, mislim da ide do 200mb, za rapidshare (barem je u com verziji tako) mora da registruje da bi moglo da bude vise od 10 dwnldova. mozda i gresim, nisam pametan.

Link to comment

ostalo je još nešto manje od 100 karata. kapacitet living rooma je poznat, tako da je realno očekivati da će koncert biti rasprodat početkom sledeće nedelje. možda (ipak) sačuvam koju kartu za dan koncerta. jedino me brine taj vulkanski dim i hartov dolazak u Evropu...

Link to comment
grant mi se svojedobno na new day rising potpisao kao "grant harta", kaze seca se da su mu tako pogresno spelovali ime u ritmu, kad je svirao "tesla klubu". ne zna covek padeze.
A ne znaju ni oni iz Ritma, ako mu nisu menjali ime po padežima, nego samo prezime.
Link to comment

Odlicno zvuci i tehnicki i izvodjacki. Kako mi vise Husker Du ne prija usima dobro dodje da se stare dobre pesme cuju ovako ogoljene i sa jos izrazenijim emocijama u vokalu. Nisam bio zato sto sam lezao neki grip ili upalu sinusa tih dana. Nego, ne prepoznajem par pesama u sredini pa ako nekog ne mrzi da ispise naslove pa da iseckam ovaj fajl i napravim folder kako dolikuje srpskoj domacinskoj bootleg kolekciji.

Link to comment
Odlicno zvuci i tehnicki i izvodjacki. Kako mi vise Husker Du ne prija usima dobro dodje da se stare dobre pesme cuju ovako ogoljene i sa jos izrazenijim emocijama u vokalu. Nisam bio zato sto sam lezao neki grip ili upalu sinusa tih dana. Nego, ne prepoznajem par pesama u sredini pa ako nekog ne mrzi da ispise naslove pa da iseckam ovaj fajl i napravim folder kako dolikuje srpskoj domacinskoj bootleg kolekciji.
Evo ovde setliste, ali mislim da nije od istog dana (na snimku posle She Floated Away odmah ide The Girl...) - poslaću revidiranu verziju čim preslušam.Poređenja radi, evo kako to je zvučalo prošle godine - deluje da je Grent u dobroj formi.Edit: evo i pravog spiska, 30 (!) pesama, jedino ne znam onu posle Over My Head, počinje sa "I Could Be There In No Time..." Inače, je li ovo prvo ili drugo veče? Šta god da je, bilo je spektakularno, veliki :ziga: i za Grenta i za Smilaira.

1. She Floated Away 2. The Girl Who Lives On Heaven Hill 3. Remains To Be Seen 4. Don't Want To Know If You Are Lonely 5. Sorry Somehow 6. She's A Woman (And Now He Is A Man) 7. Admiral Of The Sea 8. Ballad #19 9. 254110. Charity, Chastity, Prudence And Hope11. Please Don't Ask12. Pink Turns To Blue13. Never Talking To You Again14. You're The Victim15. Keep Hanging On16. Back From Somewhere17. Over My Head18. ? "I Could Be There..."19. She Can See The Angels Coming20. The Last Days Of Pompeii21. Introduction22. Diane23. Come, Come24. You're A Soldier25. The Main26. Green Eyes27. Old Empire28. Flexible Flyer29. Books About UFOs30. No One Cares For Me

Edited by papapavle
Link to comment
Hvala. Probacu da iskombinujem nesto. Cuje se i da je snimak editovan izmedju pesama (samo kazem, ne zvocam). Nekako me najvise dirnula Sorry Somehow.
evo i ja slušam SSH, himnu moje mladosti. bem ti život, sav sam se naježio. stvarno vam zavidim što idete na cert...jbg
Link to comment

hvala još jednom.samo da upotpunim dokumentaciju.GHKST95ulaznica.jpgedit:

Inače, je li ovo prvo ili drugo veče?
prvo veče je u pitanju.uz granta je tada poneku pesmu svirao gitarista nove mob.a ono drugo veče je, koliko se sećam usmenog predanja, bilo više nova mob/solo pesama nauštrb husker du repertoara. Edited by Malkmus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...