Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

Wowen Handu nek' ubacuje WStranger!
Tebi prepustam ubacivanje Davis Eugeneu (pusti Simply Red da ti bude lakse), ja se pridruzujem BM4BP u napadu na Eileen Rose. Valjda ce da povede i neke pratece pevaljke.Nego, BM$BP, gde cemo da platimo kartu, na ulazu ili izlazu cool.gif Edited by wayfaring stranger
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ako niste u GistroFM-u premijerno slušali intervju sa Skotom Meklaudom, pročitajte ga ovde. Skoča ga je svašta zanimljivo pitao, evo ga mali tizer...GFM • "Come to New York" - jednu od najlepših pesama sa albuma Failure American Style, napisao si u momentu kada si se preselio u Pariz. Koliko ima ironije u tome? SM • Ni sam nisam siguran da li me Njujork više podseća na magnet ili na crnu rupu. Istina je da ima ironije u toj pesmi, ali isto tako ima i iskrenosti – ljudi zaista odlaze tamo da steknu ime, da postanu popularni u onome čime se bave. Za mene ta pesma predstavlja Njujork koji volim, onaj u koji sam se doselio krajem osamdesetih. Nije baš nostalgična ali definitivno ima veze sa mojom proslošću. U stvari, kad bolje razmislim, većina Paramount Styles pesama govori o mojoj prošlosti. GFM • U "More Than Alive" tvoj glas zvuči drugačije nego na ostalim pesmama sa albuma – mnogo jasnije, bliže... U čemu je trik? SM • Mislim da je razlog tome što u „More Than Alive“ pevam dosta tiho i jako sam blizu mikrofona, tako da se čuje moje disanje čime se postiže taj intiman efekat prisnosti. Nije bilo nikakvih trikova, sve je snimljeno uživo bez nekih efekata. GFM • Ta jasnoća tvog glasa u "More Than Alive" me malo podseća na glas Kurta Kobejna u pesmi Nirvane "Something in the Way"... SM • Da, čudno je to. I Nirvana i Girls Against Boys su počeli da sviraju otprilike u isto vreme, mada muzički nismo imali mnogo veze. Jako volim spore pesme od Nirvane. Njihov „Unplugged“ mi je jedna od najdražih ploča svih vremena – tako je iskrena od početka do kraja. Dopada mi se njegov način pevanja na tom albumu. Inače, od kada češće sviram akustičnu gitaru, imam utisak da muzika koja je uticala na mene više dolazi do izražaja. Tako mi se nekad desi da dok pišem pesmu, provalim da ona u stvari baš liči na Sonic Youth ili Nirvanu npr. I ne smeta mi to uopšte, dok god je pesma dobra... S obzirom da se trodnevna žalost u Srbiji završava u sredu u ponoć, koncert PARAMOUNT STYLES će se održati u četvrtak u Living Room-u SKC-a kao što je i planirano.

Link to comment

Pošto je odlukom gradonačelnika Đilasa i četvrtak proglašen danom žalosti u Beogradu, između dve opcije - otkazati ili ne - izabrao sam da se koncert PARAMOUNT STYLES ipak održi. Počeće par minuta posle ponoći (onako bi počeo oko 23h). Svi koji su kupili kartu, a ovaj novi termin - 24h - im ne odgovara, kartu će moći da vrate u četvrtak na istom mestu na kojem su je i kupili. Za sve ostale, karte će i na dan koncerta isto koštati - 600 dinara.Ako neko od forumaša želi da dođe, a finansije mu to ne dozvoljavaju, neka se javi g-đici moderatorki Lubi na PM, ona će random metodom izabrati par vas koji će koncert moći da gledaju za dž. U četvrtak 19. novembra u Living Room beogradskog SKC-a PARAMOUNT STYLES dolaze u petočlanom sastavu: dve gitare, bas, bubanj i čelo.

Link to comment
Pošto je odlukom gradonačelnika Đilasa i četvrtak proglašen danom žalosti u Beogradu, između dve opcije - otkazati ili ne - izabrao sam da se koncert PARAMOUNT STYLES ipak održi. Počeće par minuta posle ponoći (onako bi počeo oko 23h). Svi koji su kupili kartu, a ovaj novi termin - 24h - im ne odgovara, kartu će moći da vrate u četvrtak na istom mestu na kojem su je i kupili. Za sve ostale, karte će i na dan koncerta isto koštati - 600 dinara.Ako neko od forumaša želi da dođe, a finansije mu to ne dozvoljavaju, neka se javi g-đici moderatorki Lubi na PM, ona će random metodom izabrati par vas koji će koncert moći da gledaju za dž. U četvrtak 19. novembra u Living Room beogradskog SKC-a PARAMOUNT STYLES dolaze u petočlanom sastavu: dve gitare, bas, bubanj i čelo.
:Hail: mudra odluka!!
Link to comment

merchandise nose sa sobom, potpisivanje nemam pojma - nadam se da. ostavicu 100 postera na vidno mesto negde oko ulaza, da svako ko zeli ponese (po jedan) za uspomenu i da ga mozda nahvata za potpisivanje.slikanje bez blica da - tokom prve tri pesme, reakcija i stanislav slikaju sve vreme.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...