Jump to content
IGNORED

PopDepresija koncerti


alamo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Ostalo je još nedelju dana do koncerta Mark Lanegan Band-a u Beogradu - Utorak 7. novembar 2017. - pa ko je mislio da ide sad je trenutak da kupi kartu, dok još nije počeo haos. Podrška su mu Joe Cardamone (The Icarus Line) i Lyenn. Prodajna mesta su DOB blagajna, Eventim, Gigstix, DD tickets, cena je 2500, na dan koncerta 2800rsd.

https://www.youtube.com/watch?v=uf9sXJt42-I

 

Bonus
Od danas je moguće da se kupe ulaznice za koncert Fleet Foxes/Nick Hakim u Tvornici kulture u Zagrebu - Četvrtak 9. novembar 2017. - po ceni od 2700rsd u Zaokretu (Cetinjska 15).

https://www.youtube.com/watch?v=siDS07yC1Qg

Link to comment
U utorak Mark Lanegan Band stiže u Dom omladine Beograda. Po ulaznice po ceni od 2500rsd možete da odete na blagajnu DOB-a, sva prodajna mesta Eventim Serbia, DD Tickets-a i GIGS TIX-a ili online. U utorak tokom dana, kao i na ulazu cena karte će biti 2800rsd.

Satnica:
20:00 ulaz
20:30 Lyenn
21:00 Joe Cardamone

22:00 Mark Lanegan Band

 


Posle koncerta Lanegan će na merchandise štandu potpisivati albume (i sve ostalo) i družiti se sa fanovima.

https://www.youtube.com/watch?v=4GEJdEAAskg
 
Link to comment
  • 2 weeks later...

PETER-BRODERICK-FB-RAD-768x432.jpg

 

Peter Broderick + Egret /KC Rex, Ponedeljak 5. februar 2018/

Pop Depresija i Škripa uz podršku Kišobrana imaju čast da vas pozovu na premijerni nastup Pitera Broderika, jednog od najtalentovanijih kantautora, kompozitora i multinstrumentalista poslednjih decenija, koji će u KC Rex nastupiti u ponedeljak 5. februara 2018.  

 

Ulaznice će moći da se kupe po promo ceni od 800 dinara od 20. novembra. Od 1. decembra cena karte se menja na 1000 dinara i od 1. februara na 1200. Prodajna mesta su Zaokret (Cetinjska 15, Beograd) i Škripa Pub (Jevrejska 1, Novi Sad).  

 

Ko je u stvari Piter Broderik i po čemu je poseban? Piter je pre svega pevač i autor, solista, ali i član benda, čovek inspiracije i neverovatne autorske hrabrosti, muzičar koji je u stanju da vam dodirne dušu i učini da vam misli lutaju tamo gde odavno nisu bile. Broderik konstantno pomera granice i stalno traži novi zvuk, novi žanr, novu muzu i jedan je od najvećih muzičkih inovatora svog vremena. Uživo on je iskustvo koje morate da doživite.    

 

Rođen je 1987. u Portlandu, a već neko vreme stacioniran je u Irskoj. Sarađivao je sa solistima i grupama kao što su M. Ward, Laura Gibson, Dolorean, Efterklang, Nils Frahm, Greg Haines, David Allred…  Jedan je od prvih ekskluzivaca kultne londonske izdavačke kuće “Erased Tapes” (Nils Frahm, Ólafur Arnalds, Lubomyr Melnyk, Michael Price…), a Broderik je u nastavku karijere – tokom 2017. obeležio je tačno deceniju od objavljivanja svog prvog albuma – predstavio veliki broj dugosvirajućih izdanja, singlova, EP-eva, žanrovski neverovatno raznovrsnih od neo-klasike preko tradicionalnog folka i indie popa, do orkestriranih simfonija.

 

Njegova sestra Heder Vuds Broderik, kao članica benda Demjana Džurada očarala je publiku u Velikoj sali Doma omladine Beograda u julu 2016. godine, a njegova supruga Bridžid Mej Pover jedna je od najtalentovanijih mladih folk diva Evrope.    

 

Nastupao je u brojnim kultnim koncertnim prostorima širom sveta, ali i na festivalima kao što su Roskilde, Montreux Jazz Festival, Misty Fest, CTM Festival, Green Man, Supersonic, OFF Festival…  *Kulturni centar Rex nalazi se na Dorćolu, u Jevrejskoj 16.

 

https://www.youtube.com/watch?v=VOk3TwHq2Ao

https://www.youtube.com/watch?v=4INa587IKDE

https://www.youtube.com/watch?v=yuOfYoKD-4s

Link to comment

Mislim da Exit to može bez problema, a i bio je 2007. pa je prošlo dovoljno vremena da to poneve. Ali, pre bih se kladio na Arsenal Fest. Ne bih bio iznenađen da se to desi i ne mislim da je nerealno ;)

Link to comment

Koja je verovatnoca da Plant dodje u Srbiju dogodine?  :unsure:  :(  :blush:

 

Znas gde je čak, čak ... dogodine? Kako je krenulo na R.I.P. topicu pomolimo se da matori bude živ i zdrav, te da dogodine u Srbiji proslavi svoj 70-i rodjendan.

Da ne bude da trolujem, prva cetiri albuma u zivotu koja su mi dopala ruku su Led Zepp 1,2,3 & 4. I danas, 35 godina nakon sto sam ih prvi put cuo, gajim isto postovanje.

Link to comment

To je lepa ideja, dopada mi se :) Plantovi solo albumi su dobri, problem bi moglo biti to sto ovo sto radi u solo karijeri nije bas mnogo blisko Zeppelinima, cak i kad svira nesto od LZ, radi to drugacije. To bi moglo izneveriti neka ocekivanja. Plus je meni sadasnji Plant vise za manji prostor, sto bi na arsenal festu bila zastavina basta tj. tzv. garden stejdz, a oni bi ga najverovatnije gurnuli na mejn stejdz, jer je to Robert Plant, i pitanje kako bi proslo (ne kazem da ne bi bilo ok, mozda bi i doslo dosta ljudi, al nesam siguran). Doduse, nisam ga slusao na exitu (niti bilo gde drugde) pa mozda pricam bezveze. 

 

Trolujemo topic :D

Link to comment

Neka, ionako se ništa zanimljivo ne događa ovde, da ne naiđu Host ili Toni samo bi tumbleweed uz vas drage ljude prolazio :) To da dekonstruiše pesme Cepelina je istina, ali jbg niko to ne radi sa svojim pesmama kao Dilan, tako da se ovo Plantovo čak i prepoznaje. Što se Arsenala i Garden stejdža tiče, mislim da je njihov budžet za Mejn već sada višestruko veći od onoga koliko bi platili Planta, tako da ni tu ne vidim problem da ga ostave na manjoj bini. 

Evo Planta od letos iz Pule i publike u transu dok svira LZ klasik:
https://www.youtube.com/watch?v=LuWGxJUaA-Y

Link to comment
 

Hvala puno na odgovorima, odusevila sam se, i na linku hvala :) Nije valjda trolovanje ako se diskutuje koncert :/ ? Ako jeste, moze neko da premesti postove, imam samo dobre namere :) 

Da ne citiram sve, ja mu dajem jos bar pet godina, iako je neumesno, a za mene i tuzno da o tome govorim. 

 

 

Koliko bi kostalo da ga dovedu? Mene brine da ni EXIT nece hteti, sto bi bila njihova velika greska, cela Evropa bi dosla na svirku. No, pogledajte lokacije

 


 

GB, Irska, USA, Kanada i Australija, 300 GBP za kartu, posle toga za tu lovu ima da se smiluju samo Japanu, Nemackoj, Norveskoj, Francuskoj i eventualno Italiji. Tako da od Arsenal festa nema nista. Ja bih se iscimala najdalje do Poljske, zapravo, to je plan, ali, trebaju mi informacije gde i kada, jer je tesko uzeti odmor kad ja hocu. Kome mogu da pisem osim organizaciji EXITA? LOL Bolje pristaje manji prostor, a bilo bi idealno da ne mora da se sedi. 

Za mene je sasvim normalno da se menja aranzman za izvedbu uzivo, to bi trebalo da bude standard, posebno sto odavno stvara drugaciju muziku :) 
Link to comment
Ne mogu da editujem post iznad :( Izvinjavam se sto pisem dupli, ali, saznala sam da ce u Australiji svirati za njihov uskrs na Byron Bay Bluesfest-u, sto ce reci da ima nade za EXIT. 

A sta mislite, mozda kriju da ce opet za 50 godina da sviraju zajedno 2018., misim, iako njega to ne zanima inace? 

Ako iko dobije bilo kakve informacije, pls neka javi, ovo se ne sme propustiti. Karte za koncerte su planule za manje od 48 sati i Englezi su prestali da se pakuju u redove i da postuju tudji prostor, vec se zbijaju toliko da ih iznose onesvescene, jer nema vazduha LOL.


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...