Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

16 minutes ago, Frank Pembleton said:


Ovo su "grubinke"?



....shiit has hit the fan.

Ne. Birkenstock. 

 

Ed.

Ako sam dobro razumela da pitaš za brend :huh:

Edited by dùda
Link to comment
10 minutes ago, Frank Pembleton said:


Ovo naravno samo negde preko?



....shiit has hit the fan.

Ne mogu da garantujem, ali bio bih zapanjen da Barbour nema u Beogradu da se kupi. Nije nikakva egzotika, poznata firma sa duuuugom tradicijom. Sad, kakve su tu cene je drugo pitanje. Ja sam u EU pa ovakve stvari hvatam na popustima na internetu jer iz mnogo zemalja naručujem bez carine.

Link to comment

Otisla u soping juce, prvi put posle xyz miliona godina. Prethodno sam gledala ps fashion website i sve mi je izgledalo preodlicno, uzivo nekako sta znam, kao da nije ona radnja. Jel ima jos neko taj utisak.

Elem, kupila odlican tom tailor sako za 4 k i jos nekih par sitnica za plazu.

https://www.tom-tailor.store/images/default-source/tom-tailor-pim/otoman-suknjic-modra-5426738_1.jpg?sfvrsn=c207db63_0

Jako fino izgleda uzivo, preporucujem i za malo punackije osobe :sleep:

 

Inace cuvajte se, 7 hiljada je neki kvant za podosta stvari, jedva sam se trgla kad sam za neku lepu zelenu haljinu ali pamucnu i obicnu, pomislila ah samo 7 hiljada.

Link to comment
23 minutes ago, Mel said:

Inace cuvajte se, 7 hiljada je neki kvant za podosta stvari, jedva sam se trgla kad sam za neku lepu zelenu haljinu ali pamucnu i obicnu, pomislila ah samo 7 hiljada.

u waikikiju su haljine jeftinije, doduše ređe su od čistog pamuka, ali u bulevaru, između opštine i đerma ima nekoliko butika, čist lan, čist pamuk haljine, 4, 5 hiljada.

bulevar je i dalje zakon za šoping. mada ja idem ko vučić, noću pa samo razgledam.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

u waikikiju su haljine jeftinije, doduše ređe su od čistog pamuka, ali u bulevaru, između opštine i đerma ima nekoliko butika, čist lan, čist pamuk haljine, 4, 5 hiljada.

bulevar je i dalje zakon za šoping. mada ja idem ko vučić, noću pa samo razgledam.

 

:lolol:

 

Hvala utefterisala sam da navratim do bulevara.

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...