Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

8 hours ago, foto said:

nesto ti nije ok sa ekranom na sredini pa malo dole.

:Jova:

 

edit

 

jel to 17"? buni me sto nema num pad?

16,1

maksimalno smo iskoristili onih 25% što su nudili dva dana u Gigatronu

Link to comment
Ja baš razmišljam da kupim jedan, pa javljaj utiske. [emoji3]
 
Na Benchu kažu da ima dosta bagova.
Prati temu na benchu, napisaću malo detaljnije utiske ovih dana :)

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Uzeo Barbour Duke jaknu u sage boji, ispostavi se da je deblja nego što sam očekivao i umesto da vratim, ja je zadržim i naručim Barbour Lightweight Ashby teget. Obe voskirane i obe na popustu jer leto. Kakva divota, neprevaziđeno. Nisam imao srca da vratim prelepog vojvodu. Da imam iole samokontrole ovo bi značilo da sam rešio jakne za sledećih 20 godina.

 

 

86f54400aa2bce02bb85b6433cc263c9.jpg

1081750.jpg

  • +1 6
  • Wub 3
Link to comment

ja moj barbour ne nosim samo leti. imam zimski ulozak. samo je redobno voskiraj i sluzice te verno. moja ima 10god i kada je izvoskiram izgleda kao iz radnje da je izasla.

cestitam na ukusu, dobro potrosenim parama i da te sluze mnogo duze nego sto si im ti dao rok.

  • Hvala 1
Link to comment
40 minutes ago, foto said:

ja moj barbour ne nosim samo leti. imam zimski ulozak. samo je redobno voskiraj i sluzice te verno. moja ima 10god i kada je izvoskiram izgleda kao iz radnje da je izasla.

cestitam na ukusu, dobro potrosenim parama i da te sluze mnogo duze nego sto si im ti dao rok.

Hvala foto, barbour jakna mi je želja odavno i sad povukoh okidač i odmah dva puta. Oduševljen, oblačim svako malo po kući kao debil :D

Duke je debelo postavljen i ima 6oz vosak, kasnije sam video da ga ljudi nose od 0 do 10 stepeni. Ashby sam zato uzeo u lightweight varijanti, 4oz i vrlo tanka postava, on je za temperature do 20 stepeni. 

Link to comment
8 minutes ago, dùda said:

image.thumb.png.4fc759b50a817ac9eccc6743bf3f775c.png

image.thumb.png.139dfdf5721639ba864b0d349b012dce.png

Lepe :) I udobne 

Obožavan birkenstock, imam onaj model model sa velikom kopčom. Šest godina služe perfektno uz povremeno mazanje kremom. 

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Lepe :) I udobne 

Obožavan birkenstock, imam onaj model model sa velikom kopčom. Šest godina služe perfektno uz povremeno mazanje kremom. 

Ovo su mi već treće. Imam one klasične sa dva kaiša i velikim kopčama a imam i neke prastare kao klompe u obliku bubamare :lolol:

uglavnom, neuništive su i naravno, preudobne

 

  • +1 1
Link to comment
Ovo su mi već treće. Imam one klasične sa dva kaiša i velikim kopčama a imam i neke prastare kao klompe u obliku bubamare :lolol:
uglavnom, neuništive su i naravno, preudobne
 

Ovo su "grubinke"?



....shiit has hit the fan.
Link to comment
Uzeo Barbour Duke jaknu u sage boji, ispostavi se da je deblja nego što sam očekivao i umesto da vratim, ja je zadržim i naručim Barbour Lightweight Ashby teget. Obe voskirane i obe na popustu jer leto. Kakva divota, neprevaziđeno. Nisam imao srca da vratim prelepog vojvodu. Da imam iole samokontrole ovo bi značilo da sam rešio jakne za sledećih 20 godina.
 
 
86f54400aa2bce02bb85b6433cc263c9.thumb.jpg.2916877a405b42c2a02f84800003418f.jpg
1081750.jpg.031bb1261d7a60cf6d0275bc18caf14e.jpg

Ovo naravno samo negde preko?



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...