Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

satellite_a210.jpgšćeri za 18. rođendan (istina popola s kevom). sad mi ne da ni da zavirim :(Satellite A210-133 Turion64 X2 1.6GHz 1024MB 120GB DVD SuperMulti 15.4'' WXGA WinVHP, 1GB Ram, HDD : 120 GB, DVD Super Multi56K, LAN, WLAN 802.11b, WLAN 802.11g, Bluetooth,Firewire, D-sub out, S-video out, RJ-45, RJ-11,Čitač kartica : MS, MS Pro, MMC, SD, xD,Kamera Edited by MaryPoppins
Link to comment

nevidjene farmerke i super mi stoje :) nisam neki ljubitelj sopinga ali ovo je bilo priceless ... i sve u dva minuta.... rock & republic ROCKSSSS :D

Edited by andjelija
Link to comment
nevidjene farmerke i super mi stoje :) nisam neki ljubitelj sopinga ali ovo je bilo priceless ... i sve u dva minuta.... rock & republic ROCKSSSS :D
rock & republic u bgd-u? gde gde gde
Link to comment

ma jok....ja sam u americi. bas sam sad gledala da vidim da ih nadjem ali ih nema, te moje, na sajtu.... imaju pozadi dzepove i imaju kao rdja boje dugmad :)slicne su jako ovim

Edited by andjelija
Link to comment
ma jok....ja sam u americi. bas sam sad gledala da vidim da ih nadjem ali ih nema, te moje, na sajtu.... imaju pozadi dzepove i imaju kao rdja boje dugmad :)slicne su jako ovim
piii, znala sam da ima neki catch.Ukoliko neka dobra dusa zna gde je u beogradu moguce naci Rock and Republic i 7 for all mankind farmerke, nek ostavi info :)
Link to comment

Kupio sebi dva para cipela, ove za svaki danobraz029za4.jpga ove za vikendobraz030jr6.jpgI još kupio ćerkici nove skije Atomic Supercross SX8, žestoko izgledaju i cipele Tecnica, moraću da okačim sliku kad budu montirani vezovi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...