Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

On 13.5.2021. at 18:48, kud u maglu Simoviću said:

 

upravo isprobana. jedna od boljih kupovina ever. pantale skoro suhe, kao i cipele


 

 

bravo simoviću care

:hail:

ko je i danas bio genijalac?

 

:fantom:

 

Link to comment
On 15.5.2021. at 2:21, I*m with the pilots said:

 

Treba mi neko ko je probao stajanje od sat-dva na igralistu :lolol:

 

uzmi one koje nose klinci koji se igraju na igralistu, tih sat-dva.

njima nikad nije zima ;)

Link to comment
37 minutes ago, Djuro said:

 

uzmi one koje nose klinci koji se igraju na igralistu, tih sat-dva.

njima nikad nije zima ;)

 

Njima nije zima kada jurcaju i penju se, ali mi cupkamo pored. Imamo isti tip jakne i zabac i ja ali meni posle nekog vremena bude hladno, ne mogu da cupkam sve vreme i to malo kretanja ne pomaze. Potrebno je prosto nesto sta greje samo po sebi, pretpostavljam neko debelo perje kao kod Mont jakni?  Ili baterije kao u carapama, i te sam nabavila za iducu sezonu, po savetu kumsa :D Lako je kada se i ja krecem, onda mi radi masina pa nema problema.

Jedna moja drugarica nosi npr. neke staromodne skijaske pantalone sa debelom postavom maltene celu zimu, one koje idu skroz do grudi i to joj daje toplotu ispod jakne. Izgleda bezveze ali joj nije hladno.

Link to comment
57 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

 :D Lako je kada se i ja krecem, onda mi radi masina pa nema problema.

 

 

to sam i hteo da kazem: igrajte se sa decom, nemojte cupkati u mestu.

oni ce biti sretniji a vama nece biti zima.

jednim udarcem dve muhe.

(savet od oca koji nije to radio i sad ne moze da oprosti sebi :) )

Link to comment
On 18.5.2021. at 9:48, I*m with the pilots said:

 

Njima nije zima kada jurcaju i penju se, ali mi cupkamo pored. Imamo isti tip jakne i zabac i ja ali meni posle nekog vremena bude hladno, ne mogu da cupkam sve vreme i to malo kretanja ne pomaze. Potrebno je prosto nesto sta greje samo po sebi, pretpostavljam neko debelo perje kao kod Mont jakni?  Ili baterije kao u carapama, i te sam nabavila za iducu sezonu, po savetu kumsa :D Lako je kada se i ja krecem, onda mi radi masina pa nema problema.

Jedna moja drugarica nosi npr. neke staromodne skijaske pantalone sa debelom postavom maltene celu zimu, one koje idu skroz do grudi i to joj daje toplotu ispod jakne. Izgleda bezveze ali joj nije hladno.

Gde se vi to igrate kada je toliko hladno? Negde de se zima nije izgubila kao u Srbistanu?

Link to comment

Shark IQ self-cleaning robot :wub:

Ono kao rumba, samo shark. 

 

Za psece dlake idealan, preko app mogu da ga aktiviram dok nisam kod kuce. Sam se vrati u stanicu. Ivan ga ne dira i ne lupa njuskom kao sto ima obican sa usisivacem. Tih je i mapira ceo stan sta je usisao... I brz je. 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...