Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

4 minutes ago, Taihoskopija said:

Ja za kišu i grad lapavice zdušno preporučujem:

 

jahacke-cizme-za-odrasle-schooling-crne.jpg.390bd08307f17bc3b1b859c51ab2b249.jpg

 

 

U pitanju je obuća za jahanje, ali je odlična zamena za gumene kišne, pošto je u pitanju neki mekaniji i savitljivi sintetički materijal koji je manje hladan i udobniji od gume dvesta puta, a i trajniji i deluje kao da su izlivene, pa neće da pucaju. I može da se seče ako neko želi kraće. Manje su od 2.000 rsd. 

 

 

 

e, da, trebalo mi je par odlazaka kod njih da razumemem da im je sve sortirano po sportovima/aktivnostima.

Link to comment

Jedini problem sa nbg dekatlonom je sto imaju idiota za poslovodju, pa se desava da neke trenerke imaju samo u velicinama xs i 3xl, a ostalo su prodali ili da od 15 modela nemaju ni jedan u velicini l. Prosli put kad sam bio kupio sam obe l trenerke.

Link to comment
2 hours ago, Taihoskopija said:

Ja za kišu i grad lapavice zdušno preporučujem:

 

jahacke-cizme-za-odrasle-schooling-crne.jpg.390bd08307f17bc3b1b859c51ab2b249.jpg

 

 

U pitanju je obuća za jahanje, ali je odlična zamena za gumene kišne, pošto je u pitanju neki mekaniji i savitljivi sintetički materijal koji je manje hladan i udobniji od gume dvesta puta, a i trajniji i deluje kao da su izlivene, pa neće da pucaju. I može da se seče ako neko želi kraće. Manje su od 2.000 rsd. 

 

edit: @svashtabezneshto 

 

To su ove varijante? 

 

 

 

 

crna-zenska-jakna-za-treking-3-u-1-travel700.jpg.f658b473419987b71bd03d0fbbc2c39e.jpg

 

 

 

ova

(danas sam izašla po kiši u ovoj spoljnoj, bukvalno sam samo otresla vodu kad sam ušla u kuću, ne znam od kog je materijala, ali je fenomenalna)

 

https://www.decathlon.rs/zenske/144585-4607-roze-zenska-jakna-za-treking-3-u-1-travel-500.html#/demodelcolor-8540395/demodelsize-200xs?queryID=c0f27fb8108e8a9924bbe1e5e09843e6&objectID=2839771

  • Wub 1
Link to comment
13 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

imaš dva, jedan u rodi na nbgd, a drugi u big centru(karaburma/višnjica)

 

Tri... Ima jedan u NS

 

Jedino u tom sam i bio :)

Link to comment
On 13.5.2021. at 21:14, svashtabezneshto said:

uzela sam njihovu jaknu, 3 u 1 (kiša, sneg, hladno), spoljni deo je nepopusni i može kao prolećna jakna, unutrašnji

je baš za hladno vreme, ove godine mi je za beograd bila neupotrebljiva jer nikad nije bilo toliko hladno.

 

 

Cenis da bi bila dovoljno topla i za stajanje napolju po zimoci? Vidim da pise da je cak za do -8C, ali je jedno ako se covek krece, a drugo ako stoji ili cupka u mestu.

  • +1 1
Link to comment

ne znam, za šetnju po gradu i na onim najvećim minusima ove godine, bila mi je pretopla, 

sad, ja nisam zimogrožljiva, naprotiv. pa i to treba uzeti u obzir.

ima sličnih koje trpe -17, za njih verujem da bi istrpele sve.

Link to comment
1 minute ago, svashtabezneshto said:

ne znam, za šetnju po gradu i na onim najvećim minusima ove godine, bila mi je pretopla, 

sad, ja nisam zimogrožljiva, naprotiv. pa i to treba uzeti u obzir.

ima sličnih koje trpe -17, za njih verujem da bi istrpele sve.

 

Treba mi neko ko je probao stajanje od sat-dva na igralistu :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...