Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

1 hour ago, Lancia said:

Pravo pitanje :)

uglavnom svi brendirani duksevi sa kapuljacama, nevezano dal su surf ili urban stil, se krecu tako izmedju 80 i 100 evra. Kvalitet je uglavnom nikakav, ili brzo izblede ili se iskrzaju istegle rukavi. Niko to realno i ne nosi vise od dve godine.

Izuzetak su firme, koje vode racuna o kavlitetu pamuka i izrade i to su uglavnom duksevi bez obelezja, kao onaj gore od 3opgea i tu cene idu i do 200 shushki. 

 

Možda tu, ovde ne, uglavnom nosim adidas koje sam kupovao za 30, 40e u outletu a za 6, 7 soma možeš da biraš. Skoro sam kupio jedan skroz pristojan za 3500. 

Čak ni u sred™ ovih fancy tržnih centara mislim da ne idu preko 7, 8 soma što je nekih 60, 70e. 

Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

 

Možda tu, ovde ne, uglavnom nosim adidas koje sam kupovao za 30, 40e u outletu a za 6, 7 soma možeš da biraš. Skoro sam kupio jedan skroz pristojan za 3500. 

Čak ni u sred™ ovih fancy tržnih centara mislim da ne idu preko 7, 8 soma što je nekih 60, 70e. 

Govorim o brendovima koji su zakon za hoodies, Billabong, Quicksilver, Vissla, Roxy...narafski da moze da se nadje jeftinije i u outletu i kod Kineza i sta ja vec znam. Sad je u principu dobra prilika da kupuje neki brendirani komad garderobe, ko pati za tim, magacini su puni, bice rasprodaja, kao sto ce dosta tih firmi, na zalost, propasti. 

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Ma ne, više generalno mizantropski hejtujem. Danas mi nešto nije dan. Biću bolja osoba sutra. 

Der, der. Ja ću tu rečenicu da iskoristim večeras ako se ukaže prilika :lol:

Link to comment
On 15.4.2021. at 13:20, Indy said:

Jms, ako te ne bude mrzelo, pogledaj (sa ovim novim sluškama) neki YouTube video, ili TV/movie stream u kome se puno govori... I javi kako izgleda latency. Iz mog iskustva sa drugim bluetooth slušalicama, pa... kad je u pitanju YouTube i sl (posebno ako se priča, ili ima akcije), vratio sam se na slušalice s kablom. Iriitira me latency (bez obzira što moje sluške imaju poslednju generaciju Bluetooth, v5.0... i dalje zvuk kasni delić sekunde za onim na ekranu. Meni primetno.)

 

 

 

Na prvo slusanje, ne primecujem nikakvu razliku/kasnjenje izmedju slike i tona.

 

Za razliku od QC25, ove imaju dva nivoa (low and high) za Noise Cancelling, i dugmici su prebaceni sa kabla na desnu slusalicu (plus dodatno dugme na levoj).

 

Link to comment

I na QC25II (koje ja imam) dugme za NC je na desnoj slusalici. Jako dobro da nemas kasnjenje, mada je to mozda i zasluga Applea, koji (ukoliko je tacno sto sam procitao, jer mi je iskustvo sa Apple = 0) to sistemski™ podesava da se kasnjenje ne primecuje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...