Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

4 hours ago, Arkadija said:

Da, Varetks, sad se sećam da sam imala isto početkom 90ih, njihove levis jako svetle farmerke i klasičnu teksas jaknu. To je, bre, bilo neuništivo, a ne kao ove danas, farmerke nosiš 1 sezonu i one počnu da se tanje, da se cepaju.

 

2 hours ago, slepa živana said:

ko reciklira, ima i u tekstil hausu :D

 

 

ima i starijih leviski u šmizli u zmaja od noćaja, ali odbija me to što je nerastegljiv, navikla sam na malo elastina

Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

ko reciklira, ima i u tekstil hausu :D

 

1 minute ago, morgana said:

 

 

 

ima i starijih leviski u šmizli u zmaja od noćaja, ali odbija me to što je nerastegljiv, navikla sam na malo elastina

Pričate o s/h?

Link to comment

ja imam 501 iz 89 kada sam bila trudna, br 30, sad su hit, svetle, duboke, sire nogavice... ludilo :D

a imam i neke 509 model, malo su dublje, malo tamnije, nogavice normalne do uze, nosila sam ih jedno 5-6 godina dok nisam prerasla br 28 (a to je trajalo bar 15 godina, od kako sam prestala da pusim). sad ih opet nosim, one modernije 501 su mnogo mladalacke za mene sadasnju.

(ja imam dosta garderobe, stalno menjam, pa zato traju tako dugo, da sam musko ne bi to toliko trajalo...

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Omiljena jeans marka mi je joe's jeans. Skoro kupih neke ravne, strech, plitke, tacno mi lepo ispod kukova padaju, ne podosnim duboke i nista preko stomaka?!).. Te farmerke su nekako tanje, ne bih sad da ulazim u sobu da ih vadim i vidim od cega se sastoje, spava muz, anyway, nesto najlepse sto sam od tih dzinsova imala. Prija kozi neverovatno, mekane, mnogo mi lepo u njima. 

 

Obzirom da sam svinja i sve uflekam, prestala sam svetlije stvari da kupujem. Tako da imam samo jedne stare (3-4gd) leviske svetlije boje. Ostalo je sve tamnije. 

 

@ivy sto ne pogledas oglase? 

Edited by mustang
Link to comment
[mention=5803]mlatko[/mention]
 
sta god,ne zanima me... samo ako ce meni stici sator..
Navijamo za tebe :gogo: Ako će treba, daj adresu da ga obiđemo

ako ti kaže "dodji da mu ga izvučeš (iz radnje)"




Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...