Jump to content

Sta ste pazarili ovih dana

Merlak

Recommended Posts

• Replies 8,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• ToniAdams

346

• kud u maglu Simoviću

222

• dig_chohano

218

• renne

208

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Izmedju ostalog izgleda i stan, jos da resimo papire i placanje i da saljem kevu u ovaj novi pa da pocnem da zivim sa skoro pune 4 banke konacno. Prvi put u zivotu krenuo da pravim neke pare sa ovim

Ne volim smartwatch kao takav. Ne trebaju mi dodatne notifikacije; ne trebaju mi fitness stats (nisu u srodstvu sa ekčual fitnessom); baterija mora da se puni prečesto; tradicionalni (posebno čisto me

pre neki dan sam prošla ispod ovakvog bilborda     i sve tako u gro planu pred očima, a i istina nisam se udubljivala mnogo zanesena svojim beskrajnim unutrašnjim monologom, samo

Posted Images

Just now, 3opge said:

sta je ovo, slusalice za plivanje?

:D

Imaju aktivno potiskivanje buke, pa imaju malpo veće jastučiće oko ušiju... Dobre su...

20 hours ago, dragance said:

Meni najbolje ikada za potiskivanje buke... Air Pod Pro 2. Nisam verovao da su toliko dobre kad su mi govorili dok nisam kupio i probao. :smiley_hail:

jel koštaju tri hiljade maraka?

42 minutes ago, dragance said:

Idi bre, dobro sam i prosao. One velike NC sluske sto @radisa nosi, mogu da kostaju do 4-5 pa i vise puta!

Moje su jeftinije od tvojih... U pola cene...

Zato su sonijeve, 500€... Pomislio sam koliko lud treba da budem da dam za sluške 500€...

kupih pre skoro godinu dana neke jeftine xy bežične za £19 - em što bejahu užas, BT ni za kurac, em se troše ko lude, a punjenje sporo. Zamenio ih sa sony za nekih £50 - i nisu toliko loše - osim što kratko traju, a NC je nonexistent. A kako je galama oko mene često, a moram da slušam nekada šta mi se govori, srećan sam sa investicijom za Apple - osim što ima ogroman konflikt kada hoćeš da ih spojiš sa windows surface a iphone je u blizini (čak i sa isključenim BT) :isuse: 

2 hours ago, slepa živana said:

zato ću ja da kupim one htz za 500 dindži i neke kineske bežične i biće mi bolje nego vama

Vise sam para u zivotu potrosio/bacio na te jednokratne nego na kvalitetne (koje mi evo traju vec par godina bez namere da se kvare)

Jednom naleteo na neku akciju JBL i nisam hteo da dam 150E za kvalitet&dugotrajnost, dan danas se jedem kad se toga setim

Edited by Caligula
  • +1 1

Na temu NC sluski, za par dana mi stize (besplatna) zamena za pokvarene BOSE QC25, cetiri godine posle isteka garancije...

Koja nije ni registrovana jer su bile kupljene na ebay-u :lol: