Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Just now, zorglub said:

 

Kakav je naspram standardnog s rotacionim glavama?

Jbg, nisam nikad koristio sa rotacionim glavama... Ovde je fora da moža da ti naraste brada, a da te ipak obrije relativno* glatko, i bez previše muke... Juče sam recimo imao bradu od 3-4 dana, izvrijao sam se bez muke...

 

Ja ga suštinski uzeo za glavu, mada milslim da ću ga koristiti i za bradu...

 

*Nije glatko kao sa klasičnim, ali je prihvatljivo...

Link to comment
1 minute ago, renne said:

Ja krenuo da pazari, pa sam odustao kad sam video da ne može onako normalno da izbrije

Pa ja ću lako sa pravim brijačem preći preko... Mene mrzi da se brijem svaki dan, pa mi nekad naraste i na 4-5 dana i kosa i brada... Ovo mi rešava obe stvari, posle samo na brzinu pređem pravim i to je to...

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

uzela sam duks 'brutalizam i renesansa' sa slikom novog beograda, mek, postavljene kapuljace, bas fin, na etiketi pise da je prozvodjac sparrow, neka valjevska firma. sad mislim da narucim koji blank duks pa mozda i odstampam nesto.

 

enivej, pade mi na pamet da pitam, ima li u srbiji malih proizvodjaca koji prave vunene dzempere, tj vunenu trikotazu, po normalnim cijenama? high street brendovi dzempere prave samo od elektricnih ovaca, sve gola sintetika, sa rijetkim izuzecima.

Link to comment
23 minutes ago, morgana said:

uzela sam duks 'brutalizam i renesansa' sa slikom novog beograda, mek, postavljene kapuljace, bas fin, na etiketi pise da je prozvodjac sparrow, neka valjevska firma. sad mislim da narucim koji blank duks pa mozda i odstampam nesto.

 

enivej, pade mi na pamet da pitam, ima li u srbiji malih proizvodjaca koji prave vunene dzempere, tj vunenu trikotazu, po normalnim cijenama? high street brendovi dzempere prave samo od elektricnih ovaca, sve gola sintetika, sa rijetkim izuzecima.

Vuneni džemper, selo Ljubiš, Zlatibor,tamo su mi pre 10 godina ispleli džemper. A ženu koja plete sam našla preko onog muzeja/etno selo Sirogojno jer su oni nekada imali zadrugu koja je u mrskom socijalizmu okupljala žene koje se bave ručnim radom, zadruge nema,al znaju sve žene iz okoline koje se i dalje bave time.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

pošto nemamo temu besmislene kupovine ili šoping kaprici, moraću ovde:

ja zarez pt 2.0 sam pri čistoj svesti i relativno zdravoj pameti prošlog vikenda kupila

1) parfem za veš, Dr Beckmann - Spring (da, da, i to postoji...)

2) mirišljave kese za đubre Alu Fix - Trash bag with fragrance - Black tea & Vanilla (... a i ovo!)

ruku na srce, ovo drugo - da mi kesa za đubre miriše na puding od vanile - ukapirala sam tek kod prve upotrebe. pri kupovini sam bila vođena zahtevom da kesa ima onu trakicu koja je provučena kroz njen obod i kojom se veže na kraju, a ne ono sranje da ivica kese budu kao neki leptirići koji se uvežu u čvor, i da bude nevelike zapremine.

 

od parfema za veš nisam za sada videla neku vajdicu veću od bohora (možda ne stavljam dovoljnu količinu u omekšivač?), a kese su sasvim dobre, osim što mi se malo ogadio omiljeni puding.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...